Honda VFR 750 (1994)

Vlastník Hungryman
Vloženo 2.6.2006
Aktualizováno 18.11.2008

Po predchozich dobrych zkusenostech z prvni radou VFR jsem poridil mladsi generaci VFR

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 15:17 10b.

Víťan
Víťan napsal 30.03.09 v 21:32

Stále máš superní motorku.
Přeji pohodové jízdy.

Víťan
Víťan napsal 28.02.08 v 13:27

Ahoj. Máš krásnou motku, která má spostu předností a výjímečných dílů s výjímečnou technologii. Také jezdím na rc36. Letos sem dělal větší servis, tak doufám že má VeFeRka si toho bude vážit. VFR je prostě krásná motka, která je velice poslušná, ale když se chce rozlobit, tak to umí také na jedničku. Dej na ni pozor a jezdi opatrně. P.S.- jestli by si měl zájem, tak se kdykoliv ozvi. Projedem se a pokecáme. Spoustu zážitků ti přeje Víťan.

napsal 24.05.07 v 23:34

Uz 15 let mam VFR 1987 a je to vyborny stroj. Zatim odesel jen nahon tachometru, ovsem asi třikrat,vždy z jineho duvodu a kvuli nejake hlouposti (moji nebo kamaradu :O), jinak jen sama chvala.

napsal 16.05.07 v 13:20

Hey bikere, mam VFR 750 z roku 1986, provadim pouze beznou udrzbu a serizeni. Momentalne jsem naniv Anglii 1750 km od domova, a zitra jedu doDanska a v nedeli domu. Kdyz jsem vzjizdel, myslel jsem, ze budu mit zadek na sracky, jel jsem nonstop, ale moto jesuper. jenomty zku*veny speed kamery tady mi stale delaji fotecky.<br />
jinakjsem zaceloudobu menil jen regulator dobijeni, a retezovky asvickyno aolej s filterem. Projel jsem na ni kus evropy a musim rict, zebych nemenil.