Simson SR 50 (1989)

Vlastník seržant22
Vloženo 20.6.2014
Aktualizováno 20.6.2014

co říct, prostě Simson. Jednoduchá motorka, je samá samolepka, dvakrát bouraná. Prakticky jsem na ní rajtoval od narození

První dojmy - táta měl motorku zaparkovanou ve sklepě, když jsem byl mrňavej prcek, chodil jsem na ní řádit, hned jsem si jí oblíbil. Táta ji chtěl prodat, ale já mu řek že až budu velkej budu na ní jezdit, tak mi jí nechal. V prváku, těsně před autoškolou jsem si ji chtěl trochu omakat. Tak jsem si ji poprvé zkoušel nastartovat a učil jsem se rozjíždět, o pár dní pozdějc jsem už krosil v lese.

Motorku bych doporučil pro - vhodná motorka pro cestovatele, studenty, magory jako já a babeťáky který chtěj něco lepšího :)

Doplňky na motorce - jediné doplňky jsou voňavý stromečky na zpětných zrcátkách :D

Tahle mašina pro mě byla jasná volba, táta ji měl roky zavřenou ve sklepě, od malička jsme s ní cestovali po vesnici pro nákup celá naše čtyřčlenná rodina.
Suprová motorka, jezdim doslova celej druhák a to i v zimě. Nedávno jsem zlomil 26.000 km. Není sice nějak zvlášť rychlá, ale sílu má. Díky tomu jak je jednoduše řešená jsou i opravy snadný, ani jich moc není, jednou za rok vyměním olej, čas od času i podložku na výfuku. Krása ale i nevýhoda motorky je to že je zadeklovaná trvá trochu dýl než se někam dostanu, ale stojí to za to.
Na silnici krásně sedí za jakýhokoliv počasí, i v zimě. V terénu je taky jak doma, ale bacha, je dost nízko, v bahně krásně hrabe. Ve městě taky kráně jezdí, akorát na kostkách se to trochu smeká, zvlášť na kruháku z kostek.
na delší cestu bych s ní jel, je to skútr takže se dá dost naložit, jedna taška mezi nohy, kanystr na nosič a batoh na záda, na dva tejdny krásně.