Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník Frantaaaa
Vloženo 19.6.2014
Aktualizováno 19.6.2014

Dvouválec se super krouťákem,jde pěkně odspodu a neuvadá,brzdy by mohli být trošičku lepší,ale nejsem žádnej závodník 8)

První dojmy - první dojmy jsou super,motorka je krásně ovladatelná a jde hezky za plynem,posez je oproti v-stromu hodně sportovnější,takže si budu muset trochu zvykat a na řidítka taky,ale je to tak zábavný,že si budu zvykat rád.laďáky od Sharku maj super zvuk!!!Když jsem přijížděl domů rozhoukal jsem půlku ulice...takže tam možná vrazím ty tlumivky který mi dal předchozí majitel 8)))

Měl jsem 5let V-stroma a když jsem se dostal do finanční tísně musel jít z domu,chtěl jsem jen něco kolem komína ,a tak jsem koupil hondu fmx.bohužel měla skrytou vadu a tak jsem zadřel motor,po opravě jsem zjistil,že mi to prostě nestačí a stejskalo se mi po dvouválci,tak jsem koupil svéčko.Mám ho od včerejška takže zatím pouze cesta domů cca 80km.Budu si muset zvyknout na sportovnější posez a na řidítka,ale je to tak zábavný,že si budu zvykat rád,zvuk a jízdní vlastnosti jsou naprosto skvělý a výkonu je ažaž.

nedomar
nedomar napsal 22.07.14 v 22:56 10b.

Pecka

Mamlezz
Mamlezz napsal 19.06.14 v 21:15

No vidíš to bromírku jak jsi to krásně napsal :D

Woky
Woky napsal 19.06.14 v 16:08 10b.

hezky napsané ...