BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Hrabe
Vloženo 17.6.2014
Aktualizováno 5.6.2018

Je to kus poctivýho železa, taková velká a těžká kovadlina, která by přežila snad i konec světa a dá se na ní dojet snad kamkoliv.

První dojmy - Veliká, těžká, pohodlná a parádně ovladatelná motorka. Velmi zajímavý charakter motoru, který má krouťák jako lokomotiva.

Poté, co jsem se svezl na kamarádově 1100 GS, bylo velmi rychle rozhodnuto, prostě jsem musel mít velké enduro od BMW. 1150 se mi vždy líbila a tak bylo velmi brzo jasno. Fazer šel do světa a v garáži se mi zabydlel tento hroch.

Na svoji velikost a váhu je BMW až neuvěřitelně ovladatelné a hbité. Motor má pro mne parádní zvuk a spoustu charakteru. Řadit se na této mašině téměř nemusí, kroutící moment je tak masivní, že má člověk dojem, že by roztáhl snad i kamion.

Někdo dost nadává na malou odezvu od řídítek, mě to až tak nevadí, vše je jen o zvyku. Pravdou ale je, že tento systém odpružení předního kola nebude nejlepší pro začátečníky.

Velikou výhodou GS je jeho univerzálnost. Dá se s ním docela dobře blbnout na zakroucených silničkách, zajet si do terénu a hlavně pohodlně cestovat.

Destroyer
Destroyer napsal 04.06.16 v 18:59 10b.

apes
apes napsal 17.06.14 v 21:33

Ty a endůdo? Ale krasavec ten bavec.

Petr_TA
Petr_TA napsal 17.06.14 v 19:31 10b.

Luxusní brambora

Miliny
Miliny napsal 17.06.14 v 16:07

Mooooc krásná. Přeju jen ty nejlepší zážitky

magoss
magoss napsal 17.06.14 v 15:24 10b.

Dobrá volba jo a barva je super