Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Phill69
Vloženo 12.6.2014
Aktualizováno 12.6.2014

Je úžasná, hravá, do města, do práce i na vyjížďku.

Suzuki GSF 650 Bandit: Hondu jsem preferoval a nadchla mě více.

První dojmy - První dojem nebyl, jelikož jsem na motorce dlouho neseděl, tak jsem požádal švagra, aby je semnou a vše vyzkoušel a poradil... První dojem, byl pro mě až ten druhý, kdy jsem v soukromí a na bezpečné cestě vyzkoušel co umí...bylo to pro mne něco naprosto nového, respekt a zároveň vzrušení z toho jak je rychlá a pohotová :-)

Motorku bych doporučil pro - Páááni, tomu kdo nesedl na litra :-) Motorka je opravdu super, doporučuji začátečníkům, těm co očekávají lepší standard...myslím že Hornet chytne každého.

Doplňky na motorce - Široké řidítka, závaží, podsedlovka Barracuda s led osvětlením, padáky probiker, plexi štítek Givi.

Jak jsem již psal, rozhodoval jsem se mezi Suzuki a Hondou, jelikož je to moje první motorka, tak jsem chtěl šestistovku. Takovou která by mě zavezla na jednání, povozila kolem komína a dokázala si poradit i s mým milovaným batůžkem sedícím za mnou.
To vše si myslím že jsem dostal v podobě Horneta.
Máme za sebou cca 2000 km, sice pořád hledám prosnulou sedmičku, ale zvykáme si na sebe, odpouští mi chyby které doposud dělám, v zatáčkách mě pěkně vodí, poradí si i ve městě, na dálnici nezklame a polovičce se zamlouvá
Názor na dlouhé cestování napíšu později, chystáme se do Benátek, můj názor je ale takový, že i na tu dellší cestu bude dobrej.
Na motorce, mám široké řidítka, proto jízda v městských kolonách velmi opatrně.

peggybundová
peggybundová napsal 23.07.14 v 21:16 10b.

Krásnej kousek, posílám všech 10b. Tak ať Vám to s batůžkem pěkně jezdí
ps: jéé, to je před Speou v Olmiku

-Nio-
-Nio- napsal 15.06.14 v 18:05 10b.

Jasných 10b. Jak za výběr stroje tak za stav a dobrej popis.
Ať to jezdí

Madlen1980
Madlen1980 napsal 15.06.14 v 18:02 10b.

Krásnej popis ke krásné motorce ...těším se na další zážitky