Honda CB 600S Hornet (2001)

Vlastník gervajz9
Vloženo 4.6.2014
Aktualizováno 11.7.2015

Mám ji dva dny,zatím spokojenost,jede tak,že nemohu s ničím,co jsem zatím měl srovnávat.,ale co má v sobě se teprve ukáže.

Yamaha FZS 600 Fazer: Nelíbila jsem mi u starších modelů přední maska..
Suzuki GSF 600 Bandit: Chtěl jsem 70 KW, nééé 57 :-p

První dojmy - První dojmy: Moc se mi líbil motor,to je prostě krása,zvuk ve vysokých otáčkách není špatný,ale s laďákem to bude jiná káva,ale hlavně jízdní vlastnosti.Akorát si pořád nemůžu zvyknout,že když zatáčím budíky a světlo "jedou" rovně :D

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné i pro začátečníka,musí mít ovšem mozek. 70kw je znát.

Doplňky na motorce - Nestihl jsem nic..

Tak zkušeností zatím moc není,nenajel jsem mnoho km,ale jedno vím jistě,jede jako blázen. Časem přidám podrobnou recenzi.Zatím jsem ve fázi seznamování.

Co se týče motoru,nemůžu si stěžovat. Motocykl táhne už od nízkých otáček,a dá se plně vytočit do nějakých 13.tis.
V malé rychlosti na vyšší kvalt,je znát že je to čtyřválec,a moc se mu to nelíbí.

Na jedničku dá v pohodě 100km/h . Moje maximálka byla 230 km/h ,(-nějaká ta odchylka tachometru)ale ještě by trochu šla..ale strach byl mocnější.

Spotřebou jsem měl s lehkou rukou kolem 6litrů,ale pokud si člověk chce užít trochu zábavy,tak to baští trochu víc,nevím kolik přesně,ale dost.

Pohodlí ve vyšších rychlostech oproti F-ku... výrazně lepší. Kapota je znát no ..I když vzhledově se mi F-ko líbí víc,ale funkčnost vyhrála.

Trošku trvá,než se motor zahřeje,trochu škytá,ale jakmile se zahřeje,chod motoru je krásný..

I přes to všechno mi bohužel tenhle druh motorky nesedl.A proto se mile rád opět vrátím k SUPERMOTO