Ducati Hyperstrada 800 (2013)

Vlastník Hyperstrada
Vloženo 31.5.2014
Aktualizováno 31.5.2014

Krásnej italskej design, úžasnej zvuk dvouválce i s orig vejfukem, super brzdy Brembo ...

Motorka koupena od FIRMA:Motosalon HK (Hradec Králové) - Dobré. Kluci se snažili. Byli milí a ochotní.

První dojmy - První dojmy super! Motorka je menší a přesně odpovídá mým 173 centákům. Vzpřímenějši posez blíž k řídítkům mi taky vyhovuje. Je lehká a obratná. Motor plynule táhne od 3,5 tisíce

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádné, řeším topcase, větší plexi a ňejakou karbonovou parádu.

Pro Hyperstradu jsem se nakonec rozhodl protože 99% najezdím po silnicích, terén skoro vůbec a polňačku Stráda zvládne v pohodě. Navíc se mi líbí enduro-motard vzhled. Mám najeto cca 2.400 km a nejlepší svezení je na kvalitních zatáčkovitých silnicích. Trochu horší ( u nás běžný) asfalt podvozek taky perfektně žehlí. Dlouhé rovné silnice jsou nuda, ale dá se. Utrpením jsou rozbitý okresky. Co se motoru týče, od 3,5 tisíce nádherně táhne, ale pod 3,5 je trochu ucukanej. Brzdy jsou úžasný (Brembo) ve srovnání s předchozím Transalpem. Spotřeba se pohybuje při normálním tempu kolem 4,5 l/100km. O moc vyšší jsem zatím neměl - ještě zajíždím. Jízdu si pokaždý strašně užívám, je to radost na takový mašině jet. Jediným zatím nedostatkem je, že pokud sundám orig boční kufry, tak nemám žádný úložák. Pod sedlo se nevejde ani lékárnička. Ale to vyřeším.

CB1000R
CB1000R napsal 01.09.14 v 11:56 10b.

Jasných 12 b.

CB1000R
CB1000R napsal 27.06.14 v 21:47

Nádherná motorka a k tomu šikovnej "biker". Mám z Tebe strašnou radost, bráško!

Petta
Petta napsal 01.06.14 v 23:16 10b.

Zdar kolego. Tak uz tu nejsem sam s bilou hs. Skoda, ze uz nebydlim na Dobeticich, mohli jsme dat vylet..

Bauiii
Bauiii napsal 01.06.14 v 22:02