Ducati Streetfighter 1098/s (2009)

Vlastník heňa.m
Vloženo 27.5.2014
Aktualizováno 28.4.2016

Jede neskutečně k tomu ten zvuk prostě super.

Ducati 998: nenašel jsem žádnou která by splňovala moje představy o stavu, ceně a výbavě

První dojmy - Sedí se dost vysoko a je dost tvrdá oproti S2R ale po 30 km jsem si ale zvykl a super. Nějak se mi nezdá ta vůle plynu ale to půjde.Taky mě překvapilo že 2vál při vysokých otáčkách fakt jede a to velmi.

Motorku bych doporučil pro - pro ty co mají rádi zážitek z jízdy

Doplňky na motorce - termignoni, skoro všechno Ducati doplňkové příslušenství včetně přepákování, jediné co není uhlík je kryt chladiče.+ další blbůstky kryt spojky atd...

Chtěl jsem spíš 998S FE ale hledal jsem ji pár měsíců po inzerátech v Evropě a prostě žádný pořádný výběr. Navíc dost cestuji a co jsem slyšel 998 asi nebude na cestovaní zrovna ideální, i když nevím o kolik jsem si se SF pomohl.

Zatím jsem toho moc nenajel v podstatě 300km po dálnici když jsem ji vezl dom. Na to že jsem na SF seděl poprvé tak jsem si na ní po chvíli zvykl a 300km nebyl žádný problém takže doufám že to cestování taky půjde.
Před pár dny jsem ji vytáhnul jen tak kolem baráku na nějaký ty zatáčky a trochu to zkusit, zhruba 80km. Sedí parádně, gumy dobře drží. Ovladatelnost je super, díky nízké váze a vysokému posezu se sní fakt dobře manévruje. Brzdy brzdí dost, radši jsem je nějak moc nezkoušel. Motor je neskutečné táhne zespoda až na vrch to jsem vážně u 2válu nečekal, když jsem jen trochu zkusil zrychlení tak v mžiku je tam 200 a ještě na 4ku se zvedá na zadní a to jsem na svojí druhé jízdě plynu moc nedával.

Motorka je určitě na mimo městské ježdění, už u S2R jsem zjistil že pod 30km/h to prostě nepojede je to tu stejné. Město je prostě utrpení a když chytnete nějakou kolonu tak je to špatné. Městům se vyhýbám jak jen můžu.

pajakick
pajakick napsal 16.09.17 v 10:13 10b.

JA-NE
JA-NE napsal 24.06.14 v 13:38

ta keby mi hovorila pane..

Qbi-C
Qbi-C napsal 13.06.14 v 09:58

luxus

Polas
Polas napsal 03.06.14 v 21:58 10b.

to nejde hodnotit jinak než za 10

sumavak
sumavak napsal 03.06.14 v 20:16 10b.