MV Agusta F4 1000 R (2010)

Vlastník Mírraa
Vloženo 17.5.2014
Aktualizováno 19.4.2016

atraktivní motorka, žádná tuctovka

Motorka koupena od Motoprestige (Prestige Moto) - podle mého názoru velmi špatné

BMW S 1000 RR: moto značky BMW už mám, chtěl jsem změnu

První dojmy - první dojem paráda, teda až na zpětná zrcátka v kterých není nic vidět, počáteční nadšení ale vystřídalo obrovské zklamání

Motorku bych doporučil pro - Asi pro nikoho, rychlostí do 130 km/h se na Agustě jezdit nedá a na okruhu z ní teče olej, teda alespoň z té mé.

MV Agustu jsem si koupil novou v září 2011, chtěl jsem mít jistotu, že nekupuji zajíce v pytli. Ze začátku vše super, teda až na drobnost, že motorku mi prodali s odřenou nádrží a při předání mi to zamlčeli (později jsem se dozvěděl, že o tom věděli), během prvního1000km jsem zjistil, že když Agusta stojí déle něž dva týdny a já neodpojím baterku, nejde nastartovat, dostal jsem novou baterii, ale nepomohlo to, pak mi bylo sděleno, že je to normální, prý to dělají všechny Agusty, poté začal z motoru unikat olej, v servisu mi pouze dotáhli šrouby na motoru, ale to nepomohlo, následovali dvě výměny O-kroužku na startéru, přičemž jednou použily neoriginální kroužek nejspíš z hobby marketu, poté výměna celého startéru a na konec přetěsnění celého motoru (vše v rámci garance) a ani to nepomohlo, z Agusty teče olej dál. Motorku jsem poctivě zajížděl a po zajetí jsem jezdil také na okruhu, čehož využil prodejce a sdělil mi, že MV Agusta F4 1000 R je určena na ježdění v běžném provozu a že v ČR je rychlostní limit 130 km/h, tudíž je normální, že při okruhovém ježdění z motoru uniká olej. Dále se se mnou nikdo nebavil.
Po roce a půl došlo k dohodě mezi mnou, firmou PROFI MOTO a dovozcem MV Agusty do ČR MOTO ARTE Děčín, výsledkem bylo, že v lednu 2015 ode mne MOTO ARTE Děčín MV Agustu vykoupilo.

ullw
ullw napsal 12.02.17 v 16:15 1b.

Ahoj, no TWL věděl jsem ,že kupovat něco italského je risk,ale takovéto jednání je teda zážitek, a ne nadarmo mi bylo řečeno,pokud chceš motorku na koukání do obýváku ,tak si kup MV,ale kup si pod ni i pěknou estetickou mísu na olej!S náhr.díly moc nepočítej a když, tak měsíc i dva žádná míra,ale říct ti ,že motorka není určena na okruh,je bomba,kterou snad nikdo jiný nikdy neslyšel: Tohle se může stát jedině tady v kocourkově...?, a dozvědět by se to měli i taliáni,kteří tyto krásné shity vyrábějí! Vidím,že krik se posral a odmlčel se a nebo se jel podívat do stodoly na starý traktor, zdali z něj taky něco neteče a použít ho jako příklad!

bruttopyr
bruttopyr napsal 20.12.16 v 21:30 10b.

Ahoj, copak Ti to nikdo předem neřekl, že se u nás jezdí 130km/h a tím pádem, že nemáš řadit dvojku?
To s tím olejem je pech, jinak stroj je to vizuálně dokonalý!!!

Drawen46
Drawen46 napsal 14.04.16 v 22:41

Dobrý den! Koukám jak blázen na ty Vaše problémy ... mám v plánu se v sobotu zajet do Prahy na jednu co je tady v inzerátech na prodej za 225 tisic, koukněte jestli to není náhodou ta Vaše prosím ... byl by problém zaslat vin kdyby jste ho někde náhodou ještě měl? Moc děkuji za Váš čas ...

AxelP
AxelP napsal 25.02.15 v 20:10

Dobrý den, váš motocykl je niní na prodej od Profi moto , projevil jsem o ní zájem , ale po přečtení vašich zkušeností jsem na pochybách , může te mi tedy říct jak oprava dopadla a odkud olej tekl nebo jen vzlínal? pokud by vám to nevadilo a mohl by jste mi poslat tel kontakt na tel 777740356 rád vám zavolám abych si o moto, promluvil. Děkuji

JA-NE
JA-NE napsal 24.06.14 v 14:55 10b.

motorka nadherna.. tie problemy ma mrzia .