MV Agusta F4 1000 R (2010)

Vlastník Mírraa
Vloženo 17.5.2014
Aktualizováno 19.4.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 29 záznamů

ullw
ullw napsal 12.02.17 v 16:15 1b.

Ahoj, no TWL věděl jsem ,že kupovat něco italského je risk,ale takovéto jednání je teda zážitek, a ne nadarmo mi bylo řečeno,pokud chceš motorku na koukání do obýváku ,tak si kup MV,ale kup si pod ni i pěknou estetickou mísu na olej!S náhr.díly moc nepočítej a když, tak měsíc i dva žádná míra,ale říct ti ,že motorka není určena na okruh,je bomba,kterou snad nikdo jiný nikdy neslyšel: Tohle se může stát jedině tady v kocourkově...?, a dozvědět by se to měli i taliáni,kteří tyto krásné shity vyrábějí! Vidím,že krik se posral a odmlčel se a nebo se jel podívat do stodoly na starý traktor, zdali z něj taky něco neteče a použít ho jako příklad!

bruttopyr
bruttopyr napsal 20.12.16 v 21:30 10b.

Ahoj, copak Ti to nikdo předem neřekl, že se u nás jezdí 130km/h a tím pádem, že nemáš řadit dvojku?
To s tím olejem je pech, jinak stroj je to vizuálně dokonalý!!!

Drawen46
Drawen46 napsal 14.04.16 v 22:41

Dobrý den! Koukám jak blázen na ty Vaše problémy ... mám v plánu se v sobotu zajet do Prahy na jednu co je tady v inzerátech na prodej za 225 tisic, koukněte jestli to není náhodou ta Vaše prosím ... byl by problém zaslat vin kdyby jste ho někde náhodou ještě měl? Moc děkuji za Váš čas ...

AxelP
AxelP napsal 25.02.15 v 20:10

Dobrý den, váš motocykl je niní na prodej od Profi moto , projevil jsem o ní zájem , ale po přečtení vašich zkušeností jsem na pochybách , může te mi tedy říct jak oprava dopadla a odkud olej tekl nebo jen vzlínal? pokud by vám to nevadilo a mohl by jste mi poslat tel kontakt na tel 777740356 rád vám zavolám abych si o moto, promluvil. Děkuji

JA-NE
JA-NE napsal 24.06.14 v 14:55 10b.

motorka nadherna.. tie problemy ma mrzia .

Maxim
Maxim napsal 20.06.14 v 13:12

Ted az koukam na fotky,tece to teda dost:(to je fakt skoro na pruser

Maxim
Maxim napsal 20.06.14 v 13:09

Hoši to je neskutecny jak to tak ctu tohle byla posledni kapka nikdy nejit do Agusty.mimochodem netesnosti na motoru jsem pozoroval snad u kazde Agusty. Mastnota a spina kam se podivas.Jinak pan "opravar" se k tomu opravdu poslavil velmi profesionalne Techto motorek jako novych se proda v cechach uplny prd v porovnani s japonci,takze bych cekal naprosto jine chovani...no ceska republika,co nadelame.a certifikatu si dneska vytisknu 20 a zitra jdu podnikat.ach jo.p.s.motorka je jinak neskutecna,luxus!

eurotrucker napsal 11.06.14 v 15:46

Soudruh krik je zřejmě poněkud zaskočen
Tady se odpovědí nejspíš nedočkáme

Pro hlupáka každý hloupý - říkala Forestova máma. Je třeba též nastudovat. ...

Mírraa napsal 08.06.14 v 16:04

Automotodrom Brno 22.5.2014 - 24 okruhů na BMW R 1200 GS a světe div se, z motorky nikde nic neteče, po přečtení Krikovo komentářů mi z toho vychází, že BMW R 1200 GS je pro sportovní jízdu vhodnější než MV Agusta F4 1000 R, protože z GS na rozdíl od mé F4 na okruhu nic neteče. Mimo jiné, nevšiml jsem si , že by tam ostatním z motorek něco teklo.

eurotrucker napsal 08.06.14 v 15:12

Pro krik : Já vím pane . Lemplem jsem Vás nenazval , vy mne hlupákem ano. To jste mne poněkud nasral !!! Zeptám se Vás přímo. Je normální, že z tohoto motocyklu při sportovní jízdě uniká olej ???
Děkuji za odpověď !!! Jsem opravdu zvědav .
Zatím mám z vašich certifikátů a školení pocit ,, Máte štěstí, že jdu kolem ... Na Agusty jsem odborník. ... ) ) ) )
Čest Vaší práci. ...

iggy napsal 06.06.14 v 19:53

Vážený pane Krik , tento postoj ( Váš a Vašeho zaměstnavatele ) Vám dělá z ostudy kabát. Když zvážím náštěvnost tohoto profilu , tak by to asi chtělo zapojit zdravý rozum a zaujmou správný postoj k tomuto problému. Vaše komentáře o Vašich schopnostech a neomylnosti mě vážně baví . Rozhodně bych nechtěl být v pozici v jaké je Mírraa.

Mírraa napsal 06.06.14 v 10:02

pro Krik: a já bych tady zase do nekonečna mohl psát, že není mormální, aby z MV Agusty F4 cokoliv teklo, jestli si to myslíte, tak na to prosím upozorňujte zájemce o koupi motocyklů MV Agusta, jsem zvědavý kolik jich prodáte.

krik napsal 06.06.14 v 08:52

Obhajovat svojí práci bych očividně mohl do nekonečna a vysvětlování problému též. Pro eurotrucker: nevím jak někdo může soudit kvalitu servisu když mu nedal možnost udělat si VLASTNÍ NÁZOR.
Jak pravil Forrest Gump - "pro hlupáka každý hloupý" :)

freddy32
freddy32 napsal 06.06.14 v 07:32

všelijaké výmluvy bych možná pochopil u nějakého šedého dovozce,ale u ofiko dealera je to čirý alibismus. nehledě na to že při nějakém větším úniku oleje se většinou dostane na zadní kolo a to smrdí velikym průserem...
jinak ale motorka nádherná

eurotrucker napsal 28.05.14 v 16:32

Až do teď jsem vážně uvažoval o koupi tohoto nádherného stroje MV Augusty F4 , jelikož se velmi rád svezu několikrát za sezónu na okruhu v Brně a myslel jsem, že pořízení tohoto stroje je dobrý nápad. Jsem zhrozen z komentářů. Jezdil jsem okruhy na Honda CBR 1000 RR r.v. 2007 a nikdy jsem podobný problém nezaznamenal... Myslím, že nepotřebuji vysokou školu na to, abych považoval za normální, že z takového stroje jako je F4, olej nesmí unikat ani při nejvyšším zatížení. Logicky je to přinejmenším velmi nebezpečné pro jezdce z důvodu umaštění zadního kola a následné nedokonalé adheze. Z mého hlediska je to prostě nepřípustné. Jestli někdo certifikovaný tvrdí, že je to normální, určitě bych se s celým problémem obrátil přímo na výrobce do Itálie.

Pro krik : Jako jednomu z mála certifikovaných se Vám zdá , milý pane , že diskutovaný problém je normální stav ? V případě že ano, nezbývá mi si jen pogratulovat, že jsem zmíněný motocykl nezakoupil, notabene nejezdím servisovat k vám do firmy. Možná by stálo za zvážení podstoupit školení znovu, případně certifikáty vrátit...

Mírraa napsal 28.05.14 v 14:47

Pro Krika: jestli je podle Vás v pořádku, že z MV Agusty F4 teče při sportovní jízdě olej, tak to hovoří za vše. Pokud si to opravdu myslíte a jste o tom přesvědčen, měli by jste o tom informovat všechny potenciální zákazníky značky MV Agusta, jinak by mohli být zklamaný stejně jako já.

krik napsal 28.05.14 v 11:50

můj soukromí email je krikava11@seznam.cz. Klidně pište, rád čtu slohové práce. Třeba se něco dozvím???
A Iggy, co jsem podle Vás opravil nebo udělal špatně? Motocykl je po technické stránce v pořádku, tak nevím, čím bych se neměl chlubit?! Pořád jste nenapsal co jste dokázal!

Mírraa napsal 27.05.14 v 17:25

Pro Kirka: mít na něco papír, ještě neznamená umět to a když mluvíte o podrobnostech celé události, buďte rád, že jsem se o nich nerozepsal, nečetlo by se vám to zrovna nejlépe.

iggy napsal 27.05.14 v 16:47

pro kirka, pokud jste ten mechanik co opravoval tuto F4 tak mě vaše rozhořčení nepřekvapuje, ale nikde bych to radši neprezentoval

krik napsal 26.05.14 v 09:41

Zpráva pro Iggyho, dělat unáhlený úsudek umí každý, kort když nezná podrobnosti celé události. A nazývat někoho nýmandem a říkat o něm, že umí úplný h...o je urážlivé. Docela by mě zajímalo co jste dokázal vy? Čím se tak úžasným můžete pochlubit? Já narozdíl od Vás mám jako jeden z mála certifikáty přímo z MV Agusty ze školení, tak bych si být Vámi ten extrement odpustil!!!

luc20
luc20 napsal 19.05.14 v 14:05 10b.

Prostě nejhezčí supersport...

Kaabo
Kaabo napsal 18.05.14 v 19:13 10b.

Z týhle motorky mam mokrý sny...nádherná. Tolik problémů mě docela zaráží

iggy napsal 18.05.14 v 10:47

to je tak ,když exkluzivní značky motorek prodávají a servisují nýmandi ,kteří umí úplný ho..no

Petta
Petta napsal 17.05.14 v 20:49

A co to takhle řešit rovnou s Italama? Jinak nádherná mašina!

Figi25
Figi25 napsal 17.05.14 v 19:21 10b.

škoda taková motorka a tolik problému vyřešilo se to nějak to unikání oleju?

Bauiii
Bauiii napsal 17.05.14 v 19:11

krasavice, bike za nic nemůže, vše je jen o přístupu prodejce

aikon1
aikon1 napsal 17.05.14 v 16:31

Nebylo lepší zakoupit druhé S1000RR a mít dvě?

aikon1
aikon1 napsal 17.05.14 v 16:26

Nebylo lepší zakoupit druhé S1000RR a mít dvě?

Lada71
Lada71 napsal 17.05.14 v 15:41

Do nebe volající sviňárna ...Kontaktoval bych hlavní zastoupení ,nebo dovozce v ČR a řešil bych přístup prodejce.Držím palce...