BMW R 1200 GS (2014)

Vlastník Kerny76
Vloženo 17.5.2014
Aktualizováno 12.6.2014

Motorka co má hodně příznivců, ale i odpůrců!

Motorka koupena od FIRMA:Renocar (Brno-Slatina)

První dojmy - Po 12 letech na chopperech to byl velký skok do neznáma. Jinak se sedí, nohy v jiné poloze, těžiště je mnohem výš no zkrátka všechno jinak.

Motorku bych doporučil pro - Všem!!!§

Doplňky na motorce - Kryty rukou, boční a horní kufry, fotky doplním později.

Najeto pouze 350km a z toho 250 v dešti, takže zážitek se seznámením s novým strojem fakt ideální)). Jinak motorka funguje dost dobře na Michelinach sedí jak přibitá i v dešti, samozřejmě po lehkém sjetí, podvozek ESA dokonalost, brzdy ostré jak břitva, motor má výkonu ažaž a převodovka přesná a celkem se lehce řadí.

Tak je to skoro měsíc co jsem si tuhle radost přivezl domů. Každé svezení na ní je zážitek, bohužel těch zážitků nemám moc. Sice mám najeto 1500 km, ale seděl jsem na ní jen 4x. Největší pauzu jsem měl po týdnu to jsem měl najeto 960 km a musel jsem na první prohlídku. Při objednávání mi bylo sděleno, že volný termín je až za 14 dní a to jsem fakt nečekal! No nic, nezbylo nic jiného než počkat a na krásku se jen chodit koukat do garáže. To čekání bylo tak dlouhé, že jsem nevydržel a musel jsem objednat kryty hlav válců a do kufrů tašky. Kryty jsem namontoval hned druhý den co přišly a vypadají fakt dobře. Záběhová prohlídka proběhla s maximální spokojeností a s technikem jsem probral moje otázky, které jsem se chtěl dozvědět o mé motorce. Velice ochotně mi technik na vše odpověděl a vysvětlil jak se věci mají. Ze servisu jsem vyrazil na menší projížďku, která obsahovala i dálniční jízdu. Konečně nastal čas použít tempomat, v autě ho využívám poměrně často, ale na motorce jsem ho nikdy neměl. Moje zjištění je, že na motorce je to fakt super člověk si může uvolnit nebo procvičit pravou ruku, to jsem doposud nezažil.
Blíží se nám termín dovolené, která je nazvána Cesta kolem bývalého Československa. Už se moc těším, protože budu moct jezdit na bavoráčku každý den a celých 7 dní v kuse. Pak přidám fotky a pár řádek o průběhu.

Kerny76
Kerny76 napsal 15.06.14 v 08:43

Díky moc! Přeju šťastnou ruku při výběru bavoráčku.

Rauly
Rauly napsal 13.06.14 v 16:00 10b.

tezce zavidim...chci si ho za par let taky poridit :)

Kerny76
Kerny76 napsal 19.05.14 v 06:50