Yamaha X-max 125 (2008)

Vlastník marekson
Vloženo 16.5.2014
Aktualizováno 17.5.2014

Sikovny a pohodlny stroj do mesta i medzimesto.

Motorka koupena od amaize (Albrechtice) - 100% serioznost a prijemna ustretovost.

Suzuki AN 125 Burgman: Ma mensie kolesa, co je po nasich cestach dost nevyhoda. Velmi dobre odporucania na znacku Yamaha (tym nic nehovorim, ze Suzuki je zla znacka, len nikto so znamych ju nejazdi).

První dojmy - Ziva, kvalitne spracovanie, mega velky priestor pod sedadlom (ci uz na prilby, alebo na nakup), vhodna pre vyssieho jazdca.

Motorku bych doporučil pro - Pre vyssich jazdcov, ktori na malych skutroch vyzeraju odrastene ;), ti co hladaju vacsie kolesa na skutri.

Plusy:
+ velke kolesa
+ rozmerom vhodnejsia pre vyssich ludi
+ slusny vykon
+ slusna spotreba (pri priemernom jazdeni (nie usporne) 2,7 L/100km)
+ lahke manevrovanie
+ vela miesta pod sedadlom
+ kvalitne spracovania
+ mohutnejsi skuter (oproti napr. Yamaha Maxter 125, ktory som sem-tam jazdil)
+ predne plexi je doplnene o "silt" a na jazdca absolutne nefuka. Ked trosku prsi, rifle a bunda je takmer sucha.
+ 80-90 km rychlost je pre tento skuter najprijemnejsia (max. 110-115 km/h, ale uz je naozaj dost na skuter)

Minusy:
- na prve prekvapenie tatszi stroj oproti podobnym skutrom, ale zvykne si clovek rychlo
- pri vyssej rychlosti (100-110 km/h) vyssia spotreba

marekson
marekson napsal 16.05.14 v 20:07

kolinudatný: dlho som vyberal a X MAX je fajn!
Steve07: Starostilovst o stroj bolo vidiet a poznat dennikom na fore a tiez po prvych par sekundach obhliadky. Prijemne ma prekvalip prehlad co kedy bolo kupovane, proste vidno, ze to mal clovek, co sa dobre staral.
amaize: Vdaka Vladek. Prvych necelych 1000 km mam za sebou.

amaize
amaize napsal 16.05.14 v 19:50 10b.

no , nevím co bych měl napsat , trochu mě to ještě stále bere
můj názor je na tento stroj jednoznačný
nebýt MP3 nebyla by pryč
mnoho slunečných km včetně těch k domovu
Vladek

Steve07
Steve07 napsal 16.05.14 v 14:03

Gratulace ke stroji.Prodejce znám je to kamarád.Určitě budeš spokojený.Péče o něj byla prvotřídní.Hodně kilometrů bez nehod a vždy štastný návrat domů..

kolinudatný
kolinudatný napsal 16.05.14 v 08:37 7b.

dobrej výběr a gratulace ke skůtru