Suzuki VL 800 Volusia (2009)

Vlastník apokorny
Vloženo 14.5.2014
Aktualizováno 14.5.2014

Super stroj! Dostatek výkonu a spolehlivost nade vše...vlastně stačí jen tankovat:)

První dojmy - Překvapilo mě jak rychle jsem si na ni zvykl. Je to skvěle ovladatelný cruiser, vhodný jak pro někoho kdo začíná tak i pro toho kdo už má zkušenosti.

Motorku bych doporučil pro - Je to skvěle ovladatelný cruiser, vhodný jak pro někoho kdo začíná tak i pro toho kdo už má zkušenosti. Ideální pro toho kdo má rád pomalejší a pohodovou jízdu krajinou...

Doplňky na motorce - Přední velké plexi, original opěrka Boulevard s nosičem (USA), opěrka pro řidiče (USA) k dispozici, kapsa na plexi, pás na nádrž, padáky a předkopy, druhá sada ocvokovaných kožených brašen, designové doplňky na blatníku...

Jezdím ji dva roky a zatím jsem naprosto spokojený.
Vše se samozřejmě odvíjí od očekávání. Tento stroj je pro klidnou a pomalejší jízdu krajinou, kdy máte čas se kochat a nasávat tu volnost, kterou vám jízda na na tomto cruiseru dává :)
Brzdy jsou dostatečné a ovládání skvělé. Od první chvíle jsem se na této motorce cítil bezpečne.
Blbě se mi jezdí v dešti. Je to nízký stroj. Kdo by také ale chtěl jezdit v dešti dobrovolně, že :)

apavka
apavka napsal 27.09.14 v 16:37

Drtikol82
Drtikol82 napsal 25.09.14 v 12:24 10b.

Resp
Resp napsal 17.05.14 v 16:43 10b.

Máš 10 Aleši :) a super zvuk:P

Boža
Boža napsal 16.05.14 v 17:32 10b.

Je to paráda dávám 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 14.05.14 v 20:44 10b.

Supr kousek.