Yamaha FZS 1000 Fazer (2004)

Vlastník Buteo
Vloženo 1.9.2007
Aktualizováno 10.1.2009

Jako nová, laďák Giannelli, LED blinkry, široká řidítka, padáky, klín pod motor,zadní blatníček, LED zadní světlo, nosič, kufr...je to mazel

Cesty: Srazy mě moc neberou, maximálně se připojím k vyjíždce. Rád se projedu s přáteli po vlastech českých, plánujeme i výlet do Alp. Loni jsme zvládli Grossglockner, Krimelské vodopádyi Bertechsgaden (Hitlerova výletní chata). Letos určitě zopakujeme, počítáme max. se šesti motorkama. Vyzkoušel jsem hodně motorek, dojem ve mně zanechala SV 1000, Honda CB 1300 nebo Suzuki Intruder 1800. poslední vlastní motorka byla Suzuki GSX 750 Inazuma. Nádherná klasika, ale chtělo to pár koníků navíc. Vybíral jsem mezi Hornetem 900, SV 1000, Aprilkou Tuono a Hondou VFR 800. Poté jsem sedl na Fazera a bylo rozhodnuto. Prozatím mám najeto cca 2500 km a velká spokojenost. Dá se s ní jet pohoda, ale i pěkná pila... Jezdí okolo 6l/100 km, což je srovnatelné s Inou.

Červenec08: na víkend jsem si půjčil B-Kinga, skvělá záležitost...test v Autohitu č. 20/2008, str. 48.

Srpen08: Suzuki GSXR 750...skvělá hračka, strašně jednoduše se vodí, úplně ztrácíte pojem o rychlosti. Proti Fazeru je to minimotorka, ale zvyknul bych si.

Horis
Horis napsal 06.11.09 v 17:12

Pekna at sluzi 10b

Lenik
Lenik napsal 15.04.08 v 17:09

Uznávám, máš to (docela )pěkný hihihi

Dolejš
Dolejš napsal 04.04.08 v 15:33

ahoj, díky za komentář, taky přeji plno štastných a pohodových kilometrů v sedle tak pěkné mašiny, akorát to má jednu vadu na kráse, není to dvouvál jo to je možný, že se nekde potkáme, aby ne, když jsem skoro sousedi a nebo se můžem někdy domluvit a někam vyrazit, já taky jezdím spíš na pohodu a většinou s přítelkyní, s kterou jezdím ještě pohodovějc.Měj se

Shiver
Shiver napsal 29.03.08 v 12:11

Zdar, diky za komentar. Mas taky krasnej stroj, ale ted jsem cuchnul k V-twinu a je to super Urcite se nekde potkame a dame rec. Mej se krasne

TomasB6
TomasB6 napsal 08.11.07 v 11:32

Ahoj Milane,krásnej stroj .Nepotkali jsme se náhodou letos v Chlumci nad Cidlinou?Tomy