Honda CBF 500 (2006)

Vlastník RiDe.r
Vloženo 11.5.2014
Aktualizováno 11.5.2014

Tradicni drzak Honda CBF 500 z roku 2006, v poradi treti masina.

První dojmy - Pojezd jak chces. Trochu jiny odpor v riditkach nez na co jsem byla zvykla u SV, taky trochu jinak se vede do zatacek. Diky nizkemu sedlu a tezisti se s ni da bezproblemu manipulovat i kdyz je plna nadrz (19l !!!). Slysela jsem nekde, ze je to drzak. Je to drzak. Jinak jako dvouval ma zajimavy prubeh vykonu - mezi cca 5 a 6 tisici je lehky vykonnostni propad a pak od 6 tisic nahoru to leti jak chces.

Motorku bych doporučil pro - Dle me dosavadni zkusenosti je to motorka pro bikery co nemaji zrovna veliky fyzicky potencial na zvladnuti tezkych stroju jako ja a pro ty co preferuji spolehlive masiny, kterym veri a vi co od stroje ocekavat.

Doplňky na motorce - Moto je v origo vybave doplnene o kuft Givi a reflexni pasky na kolech.

Po prvnim majiteli najeto od roku 2006 23 000km, motorka nicmene pusobi vzhledem i jizdou jako funglovka. Trosku skoda, ze byla jednou polozena na mokre vozovce, coz odnesl vyfuk, kryt spojky a blatnik lehkyma skrabancema. Nicmene blatnik byl prelakovan a nic neni poznat

ZRX
ZRX napsal 11.05.14 v 17:20 10b.

Super stav. Dávám 10

nikitacka
nikitacka napsal 11.05.14 v 17:12 10b.

Pěkná Hondička , ať slouží a mnoho šťastných km v sedle Také jsem měla 500 a byla jsem nadmíru spokojená Dávám 10b.