Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník skillman
Vloženo 9.5.2014
Aktualizováno 19.4.2018

Je to radost.
Stroj, který jsem si jako malý vysnil a jako velký koupil

První dojmy - Ta je ale velká :( uveze mě, bude to dobré :)

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce, kteří víc než závodní ambice stroje ocení jistotu, pohodlí a nenáročnost

Doplňky na motorce - Jako první doplněk byl dokoupen topcase Givi V47 tech, následoval nemagnetický tankvak Givi T483, dále chrániče páček Racetech rally, pancéřovky na předek a krytky rámu v oblasti stupaček. Na letošní sezónu byly pořízeny boční kufry Givi V35 A900 T a laďák Creptus.

Cestovní motorku jsem měl v hledáčku od mala, nejsem žádný závodník...
Po hodinách, dnech a měsících na fórech padla volba na malého stroma.
Koupě však nebyla žádný med :/ Na pohled pěkných, "nebouraných", "málo najeto", atd. (známe to všichni) je všude plno, ale čert aby se v prodejcích vyznal.
Rozhodně ne z bazaru. Po souhře šťastných náhod jsem přišel na mašinu od rozumného chlápka a strom jel domů.
Koupena byla na začátku roku 2013 a od 9 let staré motorky se nečekaly zázraky.
Byla úplně holá :( ale zdála se být v pořádku. Po 22 tisících kilometrů se neobjevila jediná závada, motor jde libově a snad se ani nezdá, že by byla nějak havarovaná.
Po koupi byly vyměněny všechny náplně a filtry - zde oceňuji nenáročnost prací, tyto základní servisní úkony zvládne doma snad každý...
Moto používám jak k dennodennímu dojíždění do práce, tak k častým výletům s přítelkou. Terénu neholduju, mam tedy obuto na Dunlop Trailmax TR91 a pocit z jistoty podvozku je skvělý.
Se spotřebou kolem 5litrů, spolehlivostí, pohodlím, ochranou před větrem a nenáročným servisem je pro mne skvělým společníkem

Rád se s Vámi podělím o úpravy, mrkněte do deníku

Kapírek
Kapírek napsal 10.08.14 v 21:31 10b.

Pěknej stromek!

Kolin_klain
Kolin_klain napsal 14.05.14 v 11:14 10b.

může být

Hamrmen
Hamrmen napsal 09.05.14 v 20:05

Hezkej stromek přeju hodně km bez nehod

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 09.05.14 v 17:07 10b.

Moc dobrá volba, na cestování a klidné svezení ideální motorka.