Yamaha XV 250 Virago (2002)

Vlastník Pavelvirago
Vloženo 5.5.2014
Aktualizováno 6.5.2014

Moje první větší motorka po scooteru a simsonech .Překvapila mě slušným zátahem od spodu,poměrně pěkným svezením a nízkou pojistkou i provozními náklady.

Motorka koupena od Čiap-Kladno - Nejdříve slušné jednání potom neochota při reklamaci skryté vady

První dojmy - Muj první vysněný chopper, virago se mi vždyvky lìbilo v jakékoli kubatuře.Lehká, dobře ovladatelná motka hned jsem se s ní sžil.Super pro kochačky krajinou.ideální vstupní model do světa chopper-cruiser.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, ženy i starší lidi co chtějí jezdit za zábavou i třeba do práce.

Doplňky na motorce - Pár polepů,orlice, chromová lišta, nosič a cestovní kufr na přilbu.Zrcátka od louis jinak asi nic

Ideální rychlost je tak 80Km/h spotřeba se tak pohybuje okolo 3l, já jsem jezdil tak okolo 100km/h což neni pro motorku problem ale pak se spotřeba pohybuje tak okolo4.5l.Nejsem žádný drobeček takže do kopce chtěla malinko víc vytáčet a to platí I pro jízdu ve dvou.Jinak sloužila dobře když opomenu problem s dobijenim způsobeným neodbornou opravou předchozích majitelů který se hrabali do všeho a napáchali víc škody než užitku.Snažil jsem se to i marně prodejci reklamovat.Nakonec jsem do opravy dal 10000kč a pak už byl klid.Měl jsem virago rok než jsem ji prodal a pořídil si její silnější sestru xv1100.Zustal jsem viragu věrnej a nelituju toho

Boža
Boža napsal 07.05.14 v 13:40 10b.

Virága jsou pěkné motorky za 10 bodů

Pavelvirago
Pavelvirago napsal 06.05.14 v 13:57

Vím že jo ,ale je zase dost praktickej a na chopperech jsem je taky už viděl.Dotunil jsem ho lištama orlem a samolepkama tak zase tak hroznej mi nepřišel, ale teď už ji má stejně někdo jinej a ten si ten kufr vyloženě přál

Dawes
Dawes napsal 06.05.14 v 10:42

Pěkná, ať slouží. Jen ten plasťák je spíš na skůůůůtr a ne pna choppera.