Yamaha WR 125X (2009)

Vlastník Mokkacinno
Vloženo 27.4.2014
Aktualizováno 27.4.2014

Aypril Yamaha WR125X 2009 , 11kw

První dojmy - Bola to moja prvá motorka , v kategórii 125ccm sa mi žiadny superšport nepáčil tak som sa rozhodol že si kúpil motarda yamahu WR

Motorku bych doporučil pro - vhodná pre každého

Doplňky na motorce - mini smerovky vzadu , ŠPZ pod sedačkou, spätné zrkadla , gripy Ariete

Kupoval som ju keď mala nabehaných 27xxx km . Nemal som ju ani mesiac odtrhol sa mi jeden kontakt na spínacej skrinke , ale to je časom opotrebenia .
Pár krát ma aj vyhodila zo sedla :D . Jazda na nej bola pohode neviem to porovnať bola moja prvá . Motor ma zo začiatku prekvapil akú má silu 15 koní po pár km som si na ňu zvykol . išla aj na zadné ale bál som sa jej , terajší majiteľ na nej lieta po zadnom. Spolujazdec nie je najlepšia voľba .

Úložný priestor je mínus lebo pod sedačku nemala ani miesto . Lekárničku som strčil do rámu a pripevnil .

Spotreba 3-5litrov . Menil som olej každých 3000km . Robil som na nej výbrus valca a dal nový piest a piestne krúžky

Motorka sa najlepšie cítila na ceste , ľahší terén jej nerobil problém ale necítil som sa najistejšie .

Tade1337
Tade1337 napsal 09.02.16 v 20:46 10b.

Ahoj muzu se zeptat kde si koupil zrcatka pod riditka? A tvoje zkusenosti s nimi? Doporucil by si je?

ProstěMoris
ProstěMoris napsal 27.04.14 v 20:26 10b.

pěkně vymazlená

Mokkacinno
Mokkacinno napsal 27.04.14 v 20:18

Diky

Thunder
Thunder napsal 27.04.14 v 20:05 10b.

Dobře si udělal, žes nekoupil sporta, ale tuhle yamahu. Je fakt pěkná