Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník EdMan
Vloženo 26.4.2014
Aktualizováno 24.6.2014

Táta si jednou koupil Bandita 1200, věděl jsem že ho taky jednou musím mít

Kawasaki ER 5: Prostě se mi víc líbí Bandit ;)

První dojmy - První dospělá motorka. Tah jako blázen, krásné svezení i ve dvou.

Jak říkám už hóóódně hlouho se mi Bandit líbí a chtěl jsem ho. Chtěl jsem koupit Kawasaki ER5 ale potom mi pod ruku přišel tento Bandit a neotálel jsem a koupil ho. Motor má najeto 50000 ale stále si přede jako koťátko. Tah jako blázen prostě paráda. Ve dvou jízda taky pěkná, nějaké předjíždění vůbec žádnej problém. Sice na mně přítelkyně sice ze sedačky lehce klouže ale nic co by se nedalo přežít. 5 až 5.5 tisíce otáček vibrace ale kdo jede furt na 5000? Motorka se mi velice líbí a ještě lépe se mi na ní jezdí. Servis,jako svíčky a výměna oleje paráda. Oproti Kawě ER5 kde vytočit svíčky bez vyndání nádrže a klíče který jsem si musel vyrobit protože origo jsem neměl, nemožný. U Banďoura se ke svíčká dostanu pěkně kort s origo klíčem. Trošku horší je vytočit olej.filtr když si předtím zahřejete motor ale nic co by nešlo zvládnout :) Spotřeba i ve dvou, s takovým klasickým vytáčením zatím vypočítávám kolem 5-6litrů. Cestovat se na ní dá pěkně, předjíždění žádný problém. Po více kilometrech bolí zadek ale podle mně je to holt taková daň.

Clint.
Clint. napsal 19.02.17 v 22:53 10b.

Jasná desítka pro parťáka

Edda
Edda napsal 26.04.14 v 15:53

Kámo, budeš hustel baiker, ale hlavně dávej bacha než se to naučíš vodit..