Honda CB 500 (1997)

Vlastník SYKORA
Vloženo 21.4.2014
Aktualizováno 5.5.2015

Moje první větší mašina.Starý dobrý CBčko

První dojmy - Motorku mam od léta 2013 a jsem sní spokojen .Dobře se na ní zvyká pokud přecházíte na vyšší obsah třeba ze 125 tak jako já. Co se týče motoru je dobrá.I při špatném zařazení táhne pěkně.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji začátečníkům nebo osobám menšího vzrůstu. I při jejím nízkém posezu je to největší Pětistovka při porovnání motorek od Kawasaki a Suzuki

Již dříve jsem měl starší motorky ale ty jsem více tlačil než na nich jezdil.
Na podzim roku 2012 jsem si koupil Jawu Dandy 125 abych hned nekupoval motorku silnou.V létě roku 2013 jsem Dandynu prodal a zároveň koupil Hondu CB 500 43kw
Ihned jsem se do ni zamiloval.Tak dobře jsem se na motorce nikdy nesvezl.Táhne pěkně od spoda a jede okolo 170km/hod
Za 1,5 roku používání jsem pouze vyměnil přetrhnuté spojkové lanko, vyměnil brzdové destičky a olej s filtrem - Takže údžba minimální..

V Srpnu roku 2014 koupena nová zadní pneumatika Pirelli a o měsíc déle po výplatě přední Dunlop :)

V Březnu roku 2015 koupená nová zadní pneumatika Dunlop.A začíná příprava na STK...
STK proběhla na výbornou :) Prý takhle má vypadat každá motorka.

O pár týdnů déle jsem odmontoval svody a výfuk a dal opískovat povrchovou lišku a pak nalakoval černou žáruvzdornou matnou barvou a znovu přimontoval.

V květnu roku 2015 PRODÁNO kamarádovi

Teď budu jezdit v autě ale časem se k motorce zase vrátím.. ( nejspíš koupím Bandita 1200 N )

Motorka je koníček a auto je potřeba.

Celkem jsem s touto motorkou najel 8 tisíc km a byl sní spokojen.