Honda CBR 600F (1999)

Vlastník Roméniuss
Vloženo 20.4.2014
Aktualizováno 28.1.2017

Motorka, kterou jsem chtěl už jako malý kluk.A posledních pár let mě ji všichni motoznalý schvalovali.

Motorka koupena od vampire.5 (Louny) - Prodejce ochotný, komunikace za 1.

První dojmy - Jako nezkušený jsem z ní měl trochu obavy. Ale prvních pár kilometrů mě přesvědčili, že hondice je čitelná, nezákeřná, vhodná na začátek, prostě úplně super.

Motorku bych doporučil pro - Myslím pro každého komu bude stačit výkon.

Cbr je prostě nádherná, japonská kvalita. Vhodná na pohodové brouzdání krajinou, stejně jako na rychlou jízdy. Zatím toho nemám ještě moc najeto, ale to něco málo co jsem najel je úplně super požitek. Při jízdě je poddajná čitelná padne hned do ruky. Motor jde pěkně za plynem, v normálních otáčkách klidná, ve vysokých krásně splašená a ječivá. Hodně návykové ji točit. Brzdy bych snesl výkonější, podvozek dobře odladěný, ovladatelnost úžasná. Úložný prostor směšný, spotřeba přijatelná,
Poruchy doufám žádné nepřijdou. Dokážu si jí představit jak na okruhu, tak někde
na delší dovolenou.

vampire.5
vampire.5 napsal 20.04.14 v 20:43

Fároš dělá jen radost, takže ani ne , ale občas si vzpomenu. Co jsem se na ní naučil teď zúročuju

Roméniuss
Roméniuss napsal 20.04.14 v 20:41

Zatím dělá jen radost. Stýská se ti po ní?

vampire.5
vampire.5 napsal 20.04.14 v 20:33 10b.

jakobych ju už někde viděl . Nelze nedat 10b . Hlavně ať Ti slouží stejně dobře jako sloužila mně .