Honda XL 1000V Varadero (2002)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 5.4.2014
Aktualizováno 29.7.2014

Obr na dlouhé cesty, zatím nevím víc, uvidím však brzo co dokáže

Suzuki DL 1000 V-Strom: Varan se mi zdá hezčí :-)

První dojmy - Tak jak začít, když jsem Varana viděl prvně, tak jsem si řekl, do čeho jsem se to kurva namočil, vždyť je obrovskej, navíc litr, dvouvál, do VÉ... nóó, ale po krátké projížďce jsem rozhodl, že ho vemu, přecijen je vidět, že se majitelé starali a fakt je v dobrém stavu.. OK, beru, cesta domu, fajn, dojel jsem.. Ale pak mi to nedalo a začal jsem jezdit dál, najednou ejhle, on i v těch zatáčkách docela drží - a to i přes to zvláštní chování se špuntama (E10 a E.09).

Motorku bych doporučil pro - Cestovní enduro.. těžko říct pro koho je nejvhodnější, je to takový pohodlný tank, který zvládne i lehčí off.

Doplňky na motorce - Padací rám, kufry (3), centrální stojan, 12V zásuvka, vyhřívané hefty, držáky pití, vyšší plexi.

Začlo to vlastně úplně jinak, kamarád, nemotorkář viděl jakýsi film a najednou mu jeblo, že si prej udělá papíry, fajn, na čem budeš jezdit? No že prý něco do terénu, chce jezdit expedice. OK, řekl jsem si, stejně už si s gsxrem moc nerozumim, tak bych zkusil něco nového.
Varana jsem vzal kvůli načteným recenzím a v neposlední řadě i kvůli vzhledu. Chvilku jsem lelkoval se stromem, ale nezdál se mi, něvím proč, prostě mi neseděl.
Za první den jsme spolu ujeli cca 250km, taková poznávačka, kochačka. Ale už během těch pár km se mi začla zdát čím dál tím lepší, ano, zvykám si na kašlání dvouválce, ale něco na tom bylo...

po pár tis km.. (asi 6000)
Inu, je to parádní věc.. trošku trvalo zvykání, nedostatek výkonu, hmotnost, ale už bych neměnil. Výkon tam je, jen je potřeba se s ním naučit pracovat, hmotnost za jízdy zmizí a jako by tam nebyla, fakt doporučuju

Adarek
Adarek napsal 24.11.15 v 10:07 10b.

Já jsem po prvním rozjetí a první zatáčce věděl, že je to ono
Přeju suchý cesty a kolama dolů.

krysoid
krysoid napsal 31.07.14 v 17:34

Konečně sis koupil pořádnou mašinu Dobrá volba,je zajímavý že já směřuju opačným směrem ať to šlape,10b
A výkon tam je,jen ho najít

danny3716
danny3716 napsal 30.07.14 v 07:36 10b.

Máš to moc hezký přeji spoustu pohodových KM

zdenytuning
zdenytuning napsal 06.05.14 v 13:05

Tak ať slouží (on bude - je to dělník) a je to prostředek k tomu vypnout a relaxovat

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.04.14 v 20:34 10b.

Taky si zvolil super stroj