Ducati Monster S4 (2001)

Vlastník svahilec
Vloženo 4.4.2014
Aktualizováno 9.3.2017

Syrový charakter, vzhled, vyvážená funkčnost jako celku.

Motorka koupena od VikousS4 (Praha 9-Kyje) - Vlastně jsem moto koupil od Vikoušovi ženy. Vvyřizoval to ale Vikouš, a rád bych mu i tady poděkoval za senzační přístup. Kdyby se s ojetinami obchodovalo tak, jak proběhla tahle transakce, byli bychom všichni hepi.

Moto Morini Corsaro 1200: Nebyla v tu chvíli žádná mě vyhovující k mání, a trošku mě odradil přístup MM k servisní síti svých autorizovaných prodejců.

První dojmy - Zima, studená silnice a gumy , den předtím kalba. Čekal jsem nevychovaného spratka, nakonec jsem byl příjemně překvapen.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, jako jsem já.

Doplňky na motorce - Termignoni, KN filtr v airboxu bez víka, otevřená spojka, já.

Je dobré být na jízdu odpočatý a připravený. Pak si to užiješ, na kochačku bych volil jinde. Na mou výšku (177) je Monster akorát. S otevřenými laufy slyšíš motor vždy, a pokud se trošku posnažíš, spustíš i citlivé alarmy aut na parkovišti :) Mám obutou sadu roudsmart II a zatím žadný prokluz, pokud jsou zahřáté.

Největší předností Monstra je vyváženost skvělé ovladatelnosti díky nízké váze, čitelnosti podvozku a točivého momentu dvouválce.

Nevýhody plynou ze špatné volby či jiného očekávaní majitelů.

Vyzkoušet Monstra doporučuju všem motorkářům.

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 13.05.14 v 12:24 10b.

V té červené vypadá nádherně a fotka s prckem je boží přeju spoustu šťastných km

VikousS4
VikousS4 napsal 06.05.14 v 07:57

babbsi
babbsi napsal 11.04.14 v 23:36 10b.

Very nice...

Kaabo
Kaabo napsal 11.04.14 v 17:51 10b.

Super stroj...

strakon
strakon napsal 11.04.14 v 07:07

Jj, tohle můžu, je nádhernej