Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Ondráš_B
Vloženo 3.4.2014
Aktualizováno 14.11.2018

Krásný, lehký a úsporný cestovní stroj.

Kawasaki Versys 650: motorka z Marsu
Honda XL 650V Transalp: zastaralý design, pětistupňová převodovka

První dojmy - Oproti BMW F650 jsem postrádal výkon odspodu. Po pár kilometrech jsem si ale zvykl. Musí se holt víc točit.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě!

Doplňky na motorce - Padáky, nosiče kufrů a kufry BigHusky, hlavní stojan, USB zásuvka, Gipro chrániče rukou

Myslím, že není co popisovat. Zvítězila cena/výkon/vzhled. Zatím mám jen asi 500km, motorka má po 12.000km stále původní pneu Brigestone, takže už to není úplně ono, ale i tak si stopu drží pořád obstojně.
Zatím nejnižší naměřená spotřeba 4,2 l, nejvyšší 5,2 l.
Podvozek mně připadá dost tuhý, hlavně předek. Na nerovnostech to trochu poskakuje. Zatím jsem to ale nijak nešteloval, uvidí se později.
K motorce mám sadu třech kufrů od Big Husky, takže na místo si nestěžuji. Pod sedlo se taky něco vleze.
Poslední záznam v servisní knížce je cca před 1000km, takže servis zatím žádný neproběhl.
Jako velký nedostatek vidím chybějící hlavní stojan v základu. Po prvním čištění řetězu jsem se nas... a už ho tam mám.

Šeďo_
Šeďo_ napsal 05.09.16 v 16:56

Pekna motorka. Chcem sa spytat, ten vrchny kufor od BigHusky je velkost M?

bohumil
bohumil napsal 01.08.14 v 11:22

Tos at to jezdiii kamarat.

istonbike
istonbike napsal 10.04.14 v 14:16 10b.

a ještě těch 10

istonbike
istonbike napsal 10.04.14 v 14:16

Krásný Smrk v té nej barvě...kufry Big Husky jsou třešínkou na dortu přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle a občas i stupačkách (doporučuju zubaté )

Ondyk
Ondyk napsal 06.04.14 v 14:22 10b.

Krasný Stromek