Honda VFR 750 (1994)

Vlastník Raduzko
Vloženo 25.3.2014
Aktualizováno 25.3.2014

Spolahlivá motorka s nadčasovým designom ktorá je v hodná ako na dlhe turi tak aj na rýchlu a svyžnu jazdu.

První dojmy - Prvé dojmy? wow vyrobená pre mna! po jednej sezone..chcelo by to niečo silnejšie ale s touto chcem zostarnut :)Je to moja pvá motorka moj prvy majetok mam k nej velmi blizko naozaj by som bol nerád keby osm mju musel predat.

Motorku bych doporučil pro - Pre kludnych rozvážnych ludi ktorý maju radi naozaj dobre konštrukčne riesenu moto a neradi trávia mesiace v servisoch.

Doplňky na motorce - Všetko je originál akurat som si naisntaloval červene LED osvetlenie na parkovanie.

Vybral som si ho koli tomu že má velmi dobru hystoriu a recenzie kto raz mal pod sebou VFR už nanu nendá dopustit.
Jazdím na nej už 4 sezonu cca 10 000 km cize dost málo ale je to asi najlepsia kombinácia motorky pre turistiku ale aj pre rýchlost a svyžnosť.
Kedže ma silný V motor ktorý tahá od 2500 otáčok a netreba ho vytáťat do aleluji kým rádový valec podradí aby chytil otáčky a zrychlil tak ja som uz uplne inde.
Volant nie je velmi zalomeny do písmena "V" takže neni problem prejst na jeden šup aj 150km..ovládatelnost je skvelá jedno telo jedna duša.Co sa týka servisu stačí menit olej filtre a tankovat...raz som menil retaz kit ale je to 20 rocna motorka.
Kedže nemá retazove rozvody ale ozubené kolieska tým pádom je to naozaj beúdržbová moto!Cital som jeden clanok kde typek presiel na nej za rok 350 000 km a stačilo len menit oleje a filtre bez zásah!
Motorka je univerzálna či na rovinke top speed 250km (s vacsou rozetou)či v meste do terénu zase nie predsa je to jogurt áále zvladne aj mierny teren.
Na cestovanie je ako vymyslená.