Honda NSR 125R (2003)

Vlastník noisy
Vloženo 25.3.2014
Aktualizováno 25.3.2014

moje honda nsr 125r ;) nedávno jsem si ji pořídil a jsem s ní zatím hodně spokojenej až na pár maličkostí ;) a chtěl bych vás poprosit, všichni co s touhle moto máte zkušenosti, pište svoje rady a tipy ;) děkuju

První dojmy - no tak asi takhle ;) tahle moto byla jediná co jsem v žádném případě nechtěl :D hlavně kvůli tomu že je to 2T a tím pádem spotřeba :D všichni ví o čem mluvím :/ ale odráží se to na jízdních vlastnostech a to je něco jiného než na malorážce ve 4T ;)

vybral jsem kvůli tomu, že jsem vysokej a nechtěl jsem skončit na cbr :/ a moto kterou jsem měl vyhlídnutou mi prodaly takže sem šáhl na poslední možnost ale musel jsem šáhnout trochu víc do kapsy :/ . první pocity když sem na ní odjížděl domů byli úžasné ... akcelerace, brzdy, max. rychlost , ovladatelnost ;) vše na jedničku ;) postupem času jsem zjistil že si motorka veme fakt hodně benzínu takže žádný celotýdenní ježdění do školy. to jsem byl zklamanej ale zase za to projetí jsem schopnej udělat kompromis. pak nastoupili problémy: blinkry, baterka, a při jízdě za deště je motorka jako kus šrotu. převodovka skoro nereaguje, špatně startuje, blinkry při chladu pod 10 stupňů neblikají atd. :/ tak nevím jestli ta motorka prostě špatně snáší vlhko a déšť nebo je něco špatně. za pěkného počasí se chová jako nová a vše funguje ;) tak mi prosím poraďte ;)