Honda CTX 700 (2014)

Aktualizováno 27.6.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 26 záznamů

George08
George08 napsal 04.11.15 v 22:54 10b.

Vzal jsem si z tebe příklad a nechal jsem si namontovat větší plexi a zadní kufr. To plexi nemá chybu. Tak si užívej bezpečné kilometry...

Milan555
Milan555 napsal 13.04.15 v 20:52 10b.

Ať dobře a dlouho slouží a jsi se strojkem spokojená. Je to fakt povedená mašinka !

Janiin napsal 10.09.14 v 18:22

seikos, bledemon: Chlapci, jestli tady vidíte konkrétní nick, který pod článkem o CTXku psal, že se mu to nelíbí, a tady to chválí, tak napiště konkrétně "xy je pokrytec". Jestli to, že to tady lidi chválí a pod článkem kritizují není třeba náááhodou tím, že tady píšou jiní uživatelé než k tomu článku...

jakattara
jakattara napsal 20.08.14 v 15:56

Tak už jí víc jak měsíc zvedám mandle taky a zatím jen a jen spokojenost. Ať dělá radost stejně jako mě.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 12.08.14 v 10:02

Podle mě je to fakt hnus Ale proti gustu, žádný dišputát.. Hlavně ať ti dobře slouží a máš z ní radost.

J_F_K
J_F_K napsal 21.07.14 v 13:04 10b.

Moc hezka

Kočí72
Kočí72 napsal 11.07.14 v 15:03

Ahoj, taky bych si chtěl pořídit něco takového. Jestli můžeš, písni něco víc o moto ( jaká je ,,pocitově"). Jinak nádhera a přeji mnoho pohodových chvil v sedle a bez nehod.

jakattara
jakattara napsal 13.06.14 v 07:35

Já se do této hondy zamiloval na první pohled. Jezdím jen na skútrech, tudíž se za motorkáře ani nedovolím považovat, ale můj zdravotní stav mi nedovoluje otevřít mé 25kW noty naplno. Začal jsem hledat možnost jak si polepšit a toto je nejlepší volba. Majitelce přeji hromady šťastných km. :)

IRIK
IRIK napsal 04.06.14 v 07:08

Čtu tady žvásty o tom co tahle motorka je nebo neni jak se komu libi komu ne a o tom kdo ma vkus nebo ne...jsou to kecy...motorku jsem nikdy neměl ač sem se o ně velice zajímal a chci ji dodnes...nedavno si kamarád koupil tak sem zacal brouzdat po internetu a hledat...samozřejmě první mé milované choppery a jak tak hledám co se událo za novoty po patnácti letech a okoukávám choppery mrknul sem u hondy na tourery a ejhle náádhernej tourer 1300 a vedle něj ctx 700...posez jako na chopperu automat spotřeba 4l možná ani to ne kufry ve výbavě...nevim je to věc názoru cítění a podobně ale vzhled a druh motorky si má pořešit majitel a to co od moto čeká taky on...ja žiju ve městě do práce to mám pět kilometru tudíž pro mě tato motorka hned znamenala že bych na ni mohl jak jezdit dlouhý tůry tak si s ní zajet do práce a diky jejimu pohodli si i vyjet klidně tři sta kilometru...mohla to být aspon devítistovka ale nikdo nejsme dokonalý...ale i když jsou choppery moje gusto toto je mašina kterou bych před chopperem upřednostnil kvuli praktičnosti a další nenákladnosti jež sebou nesou choppery s dokupováním nesmyslů ozdob a volovin...a ještě co se vzhledu týká četl jsem tu příspěvek o tom že kdo si toto koupí nemá špetku vkusu...ten pisatel má na snímku bmw gs asi...měl by zpytovat svědomí a zkusit se na svoje moto podívat a porovnat ho s tímhle...Hani at ti to jezdí a napiš občaas jestli má ten automat nějaký závady a jak to šlape je to můj adept sice až za dva roky ale je ...zajímá mě všechno)

Wilda69
Wilda69 napsal 15.05.14 v 21:38

seikos napsal 03.04.14 v 14:31

bledemon: ano, přesně o tom jsem tady psal Na jedné straně se na to blije, na druhé straně jak na tom vidí ženskou, tak chválí až se jim od huby práší

Cormac
Cormac napsal 01.04.14 v 21:17

Bledemon, protože tady vidí sympatickou dívčinu a tak si řeknou, že natý motorce asi přece jenom něco bude. (a nemyslím tu dívku

mikni
mikni napsal 01.04.14 v 12:17

nenech se otrávit, pro většinu diskutujících je ten ,kdo nejezdí zrovna na R1,nebo GS 1200 nepřijatelnej a přitom je každej jen z motorkářského hovna pára,to je přejde z toho dospějou,přeju hodně šťastných km

bledemon
bledemon napsal 01.04.14 v 11:05

Je zkrátka zajímavé, že v článcích 9z10 lidí vzhled ctx kritizují, ale zde je to opačně.

seikos napsal 01.04.14 v 08:46

Janiin napsal 01.04.14 v 06:14

seikos: Tvoje slova z diskuze pod redakčním testem: "... Koukám že tady už je jedna v databázi. A jako obvykle, už se seběhli pokrytci co ji vychvalují"

Grisoroad
Grisoroad napsal 31.03.14 v 23:12 10b.

Dobře jsi vybrala, nenech si to rozmluvit. Přeji hodně šťastných kilometrů :)

seikos napsal 31.03.14 v 21:05

Janin: nevím proč do toho cpeš ostatní. Řekl jsem svůj názor

Janiin napsal 31.03.14 v 13:07

Pěkná, jsem zvědavý na zkušenosti po delší době - pohodlí, převodovka, reálná spotřeba... Ať slouží.

seikos: Co je pokryteckého na tom, že se ta motorka někomu líbí? Máš pocit, že tvůj názor na design je univerzální pravda, takže i ostatní tuhle mašinu musí nesnášet a plusové body dávají jen, aby se zalíbili?

seikos
seikos napsal 31.03.14 v 08:39 1b.

Nee, fakt. Nebudu pokrytec abych tady vykládal jaká je to skvělá motorka a jakej je to kus. Je to vážně kus hnusu. Tohle si fakt může koupit jen člověk bez jakéhokoliv estetického cítění a bez vkusu

rybíz5
rybíz5 napsal 29.03.14 v 10:45

Tak tomu říkám kus motorky Na tom už se dá i vyspat ne?? Tak at spolu zažijete spoustu radosti

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 23.03.14 v 17:39 10b.

At slouží a mnoho stastnych km. Za deset

De_Pítr
De_Pítr napsal 23.03.14 v 14:07

Jo, krásná motorka, ta Ti určitě sluší. To CTX-ko bude mladší ségra od DN-01, ne ?

brejle
brejle napsal 23.03.14 v 11:29 10b.

Krásný stroj a můj obdiv.Pěknou sezonu

peezee
peezee napsal 23.03.14 v 11:16

jak pro "zensky" ? to je muj favorit At vam to spolu jezdiiii

pawell
pawell napsal 23.03.14 v 11:04 10b.

Na cestování super motorka. Přeji hodně zážitků a krásnou sezonu 2014