Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník Baron_von_Graz
Vloženo 18.3.2014
Aktualizováno 18.3.2014

Bandit, legenda od Suzuki, červenej krasavec se čtyřválcovým srdcem :)

Suzuki SV 650: moc plastů kolem motoru, chtěl jsem čistě naked, a SV v naked verzi nebylo dostupné s 25kW
Honda CB 600F Hornet: Rozhodla cena, hornet je poněkud dražší.

První dojmy - Po tom, co jsem byl zvyklý na Varadero, se mi poloha za řidítky hůře hledala. Byl to jen zvyk, ale nakonec jsem stejně vyměnil řidítka za širší a plná spokojenost . Líbí se mi průběh výkonu čtyřválce.

Motorku bych doporučil pro - moto je vhodne především pro středě zkušené jezdce a pro ty, kteří nepotřebují lítat pořád 200 za hodinu :)

Doplňky na motorce - širší řidítka, nosič a kufr givi

Vybral jsem ho na základě dobrých recenzí a doporučení přátel. A také kvůli hodnému čtyřválci.
Máme spolu najeto okolo 3000 km. Zatím jsem plně spokojen, se širšími řidítky je ovladatelnost výborná, ale ani s těmi originály to nebylo zlé.
Mánevrováni s motorkou za pomocí vlastních sil (například při parkování do garáže) je kvůli vyšší váze obtížnější.
Se spolujezdcem se dá v pohodě cestovat.
Bez kufru je úložný prostor takřka nulový :D
Spotřeba se při normální jízdě pohybuje okolo 5,5L.
Výkon motoru je pro normální ježdění optimální, žádný dravec, ale když mu dáte, tak nemusíte mít strach, že byste nestihli na okesce kamion předjet( srovnávám s varaderem 125).
Co musím vytknout je nižší podvozek a zejména výfukové svody leží blízko silnice, sem tam se stane, že někde škrtnu.

Baron_von_Graz
Baron_von_Graz napsal 21.03.14 v 06:59

Díky pánové, ať to jezdí i vám :) ...s ti centrálem vzadu z 12tky Banditka, to asi nejspíš vyzkouším, dík za typ

Hříbek
Hříbek napsal 19.03.14 v 06:53 10b.

Dobrá volba po přechodu ze stopětadváci, taky jsem to tak měl a Banďour si se mnou zažil hrozný léta ... prostě furt full tak ať ti to lítá a dělá ti jen radost

Johny89
Johny89 napsal 18.03.14 v 21:08 9b.

Pěknej pičo bajk! Dá se na tom docela slušně polítat tak ať slouží! Jinak pokud občas drhneš tak to nebude moc tím, že má nízkej podvozek..ale moooc měký pružení a tlumiče. Doporučuji vyměnit pružiny ve předu+ hustší olej a dozadu centrál z 12tky Banďoura. Jo a ještě pořádnou rouru, jinak je to moc tichý!