Suzuki GS 500F (2006)

Vlastník bflame
Vloženo 17.3.2014
Aktualizováno 16.9.2016

Tuto motorkusom chcel cca 2 roky a teraz sa ato podarilo mam na nej necelich 500 km ale zatial je skvela :)

První dojmy - Padla hned do ruky po skusenosti s "triapulou" (java 350) to je ako prechod z skody 120 do superbu laurin&klement :) jedine co mi vsak trosku vadi je ze mam 183 cm takze som na nu velky ale chyba je vo mne :)

Motorku bych doporučil pro - Pre vsetkyyych Ale hlavne nizsie osoby, zeny, zaciatocnici co uz maju nejaku 125ku odjazdenu

Doplňky na motorce - Zatia nic nechcem znicit jej pekny vzhlad.

Takze zacnem od zaciatku zacal som cca pred dvomi rokmi pokukovat po nejakej motorke chcel som nieco ako cbr 600f ale nie take ostre a ked som objavil GS 500F bolo rozhodnute povedal som si toto musim mat, a ked som si ju vo februari 2014 doviezol domov, povedal som si konecne splneni sen :) a len som sedel v garazi a cumel na nu :) (genialni pocit)
Jedine co som na nej spravil vymenil som celu retazovu sadu bola uz po smrti, zalepil plast nad blinkrom a chystamsa vimenit olej inac je super a uz teraz viem ze je to velmi privetivi stroj pre ludi co radi jazdia a neservisuju - pretoze retazovku som zvladol vimenit aj ja len nitovat mi dosiel profesional :)

-opisem len moje pocity aj ked len s prvich cca 500 km:

JE PROSTE SUPER dokazem ju ovladat len telom a rukami sa len hrajem z packami, je strasne dobre ovladatelna a od rychlosti 20 km sa chova akoby mala len 50 kilo :)
v zatacke este potrebujem chytit cit a ziskat odvahu ju naklopit ale verim ze to pride same.
Velmi slusne brzdi aj na to ze ma len jeden kotuc v predu, brzda reaguje stale rovnako dobre aj pri ostrejsom brzdeni. zadna je taka gumenejsia ale da sa flekovat aj s nou takze pozor :)
Hlavni problem co mam je vo mne lebo zabudam vipinat blinker co je nebezpecne takze si hlavne v zaciatkoch treba davat pozor...

Inac ako celok neviem ci aj existuje lepsia moto na zaciatok ja som z nej stale uneseni a myslim ze este nejaky cas aj budem.

Predana a "stejskaaa" sa mi za nou :) bola proste prvá...