Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník pazourek
Vloženo 17.3.2014
Aktualizováno 17.3.2014

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV) - Zkušenost dobrá, jak jsme se dohodli tak to bylo.

Kawasaki Versys 650: Na delší cesty ve dvou jsem šel do většího stroje.( ne že by to Versys nedal)
Suzuki DL 650 V-Strom: Taky by na cesty stačil,ale obsah ničím nenahradíš :-) Vzal jsem TDM

První dojmy - Po zkušební jízdě jsem věděl, že bude v garáži. Ten motor mě dostal hned. Do ruky jí budu muset dostat, je pravda, že se jí zatáčet nechce, ale zatočí. Jde asi jen o zvyk. Pokud bude nejhůř dám širší řídítka a bude.

Doplňky na motorce - Na mašině je 3x kufr givi, to při koupi stroje sehrálo dost velkou roli

Neotřelý vzhled, silný a úsporný motor, super brzdy, a hlavně vzpřímená poloha při jízdě.Po zkušební jízdě jsem věděl, že bude v garáži. Ten motor mě dostal hned. Předjetí pomalu jedoucích vozidel na dálnici není žádný problém, stačí přidat plyn. Jediné co mi vadí je origo štít, fouká to rovnou pod bradu. To se dá pořešit vyšším štítkem nebo deflektorem. Do ruky jí budu muset dostat, je pravda, že se jí zatáčet nechce, ale zatočí. Jde asi jen o zvyk. Pokud bude nejhůř dám širší řídítka a bude.
Pod sedlo se vejde nářadí i lékárnička, žárovku tam taky dám. Mám tři kufry tak prostor neřeším. Poruchy žádné, mám jí chvilku. Servisní interval po 10000 km je taky +. Do terénu to není, je to prostě cestovní stroj. A pro to jsem si tento Téměř Dokonalý Motocykl koupil.

AntonioGT
AntonioGT napsal 01.04.14 v 21:17

Krasavec - ať slouží zaslouží 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 18.03.14 v 20:37 10b.

Hezká !

pavel83
pavel83 napsal 18.03.14 v 19:15 10b.

Ahoj pěkná, zkus zkouknout tlaky v gumách, TDMka padá krásně do zatáček mám už sedřený dorazový kolíky