Honda GL1200 GoldWing (1984)

Vlastník JirkaaMartina
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Je prostě pro nás nej, nej, nej a napíšu sem víc až vyrazíme na pořádnou cestu to mohu slíbit.

První dojmy - Je opravdu perfektní a moc se těšíme až vyrazíme do světa. Snad se na ní nic nepokazí a budeme jezdit a dohánět naše roky bez motorky a to nám už je víc než dost. Mě je 40 a přítelkyni ... to se neříká :D tak se těšte a my se budeme těšit s Vámi

Motorka se nejlépe cítí na silnici Je opravdu perfektní a moc se těšíme až vyrazíme do světa. Snad se na ní nic nepokazí a budeme jezdit a dohánět naše roky bez motorky a to nám už je víc než dost. Mě je 40 a přítelkyni ... to se neříká :D tak se těšte a my se budeme těšit s Vámi
Už nevím co sem mám napsat snad mi to už projde

kubjirka
kubjirka napsal 22.04.17 v 06:42 10b.

Míňa
Míňa napsal 23.06.14 v 18:35

ať to jezdí

JirkaaMartina
JirkaaMartina napsal 02.06.14 v 13:33

Tak už jezdíme i když jsme po převzetí SPZ měli po 5 dnech oficiálního uvedení na naše české super silnice nehodu. Idiot mi nedal přednost, přehlédl mě přímo na křižovatce, ale nštěstí se skoro nic nestalo, jen sehnat ty všechny díly. Uff, je to nejlepší motorka kterou jsem doposud měl :D Všem přejeme šťastné kilometry bez nehod :D

bobisud
bobisud napsal 04.05.14 v 07:57 10b.

Vítali
Vítali napsal 19.03.14 v 22:40

Jojo-------1200 Aspencade - tu jsem taky měl.Mooooc dobrá motorka a ta digi přístrojovka - ta by se mohla dělat i na dnešní Goldwingy.Ať vám to jezdí,Vítek