Yamaha XV 535 Virago custom (1999)

Vlastník Smáčel
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Krásná první motorka po bezmála patnácti letech, co jsem slez z třiapůlky. Dodnes moje srdcová záležitost, občas se ještě dnes svezu.

První dojmy - První dojmy skvělá!!! Trochu problém s přepákováním, přeci jen sem na ničem takovym nikdy nejel, ale rychle sem si zvyk a jinak padla do ruky jako ulitá!!! Předností hlavně velká spolehlivost a snadná ovladatelnost!!!

Doplňky na motorce - Přepákování, padací rámy, upravený výfuky, opěrátko, brašny, rolka, plexisklo, kožené doplňky.

Tuhle motorku jsem si vybral pro její vzhled, potřeboval jsem něco slabšího, abych se naučil opět jezdit, přeci jen, patnáct let před tím sem na ničem neseděl, když nepočítám kolo a předtím jsem měl "jenom" třiapůlku. Krásná motorka, velmi snadno ovladatelná, při dodržení zimní údržby naprosto spolehlivá po celou sezonu. Není to stroj pro žádné závodění, nejlepčí je to v zatáčkách na menších cestách, dálnice je vo ničem, přeci jen je to jenom pětistovka a to ještě šopřik, takže maximálka nic moc. Jezdil jsem jí tři roky, byl jsem s ní i na dovče, krásné svezení i na dlouhé štreky(denně třista až čtyřista kiláků) relativně v pohodě

Boža
Boža napsal 14.03.14 v 20:26 10b.

Krásné Virágo jasných 10 bodů

SonyLee
SonyLee napsal 12.03.14 v 23:29 10b.

Parádní kousek

Vycho
Vycho napsal 12.03.14 v 17:24 10b.

Za virago jasných 10 b Nádherný kousek

Vedroso
Vedroso napsal 12.03.14 v 08:28 10b.