BMW K 1200 S (2006)

Vlastník denisbmw
Vloženo 28.2.2014
Aktualizováno 5.3.2017

Nezákeřná, velmi čitelná, individuální, výkonná, pohodlná i pro větší postavy, spolehlivá,.. :)

První dojmy - Nejprve obrovský respekt z masivního stroje, poté radost a dobrý pocit z výběru. Hned po nasednutí jsem věděl, že to je ta, kterou chci.. Příjemný zátah od spodních otáček, komfort, prostor,..

Doplňky na motorce - Kufry, navigace Garmin,..

Velmi dobře ovladatelná motorka. V režimu "sport" je opravdu šílená, co do výkonu a dynamiky. Za "X" let, co ji mám, nemohu říct, že by mě někde nechala, nestartovala,.. Problémem jsou dražší náhradní díly a umím si představit, že to může hodně lidem vadit. Nicméně, je to jako u aut. Mám BMW i auto a ani zde neočekávám, že když stojí velké peníze, za servis budu platit 2tis..
Velmi rád na ní cestuji do zahraničí, dlouhé cesty,.. když je chuť a dobré místo, sundám kufry a užiji si daný moment..

SPORT/COMFORT/CITY

krysoid
krysoid napsal 10.06.16 v 17:43

Pekna Opravdu je to stroj jakej se jen tak nevidi,celkem dobrej univerzal.S tema dilama je to tak,zato ti to ta motorka vrati 10x tolik.At ti dela radost!

denisbmw
denisbmw napsal 04.01.15 v 21:15

Díky! :) Jen nová perleť stála x destítek tis.. :))) Ještě dodělám kresbu na boku a finito.. paradoxně přemýšlím, že půjde do světa a koupím GT..

Jarky
Jarky napsal 04.01.15 v 15:42 10b.

fakt moc pěkný stroj 10b hodně km bez problému

Piki
Piki napsal 02.03.14 v 19:43 10b.

Pěkná