Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Kaubík
Vloženo 27.2.2014
Aktualizováno 19.11.2022

Moje první japonka - spokojený jak blecha :). Po Jawě to jede jako zběsilý, a hlavně se parádně ovládá.

Motorka koupena od lacerta82 (Hranice I - Město) - Paráda, super chlap, ochotný, všechno pěkně popsal a hlavně se o mašinu s láskou staral :) a jde to poznat. Díky.

Honda CBR 600F: Nevyhovoval mi ,,supersportovní,, posez. :)

První dojmy - Jede parádně, nic se neklepe (v porovnání s J350), brzdy tak akorát ostré, krásně lehoučce ovladatelná. První dojem paráda, napíšu víc, až jí budu mít možnost pořádně provětrat - zatím jsem si ji vezl akorát domů cca 20km v zimě a šeru, ale i tak super :).

Doplňky na motorce - Pancéřové brzdové hadice, klín pod motorem, mřížka chladiče, laděný výfuk Tenax.

Zcela univerzální motorka, se kterou se dá cestovat i blbnout kolem komína.
Dlouhodobá spotřeba kolem 5L, nic tomu nechybí a jezdí jak má.
Gumy dlouhodobě po různých testech jiných značek už jen Michelin Road (aktuálně 5)
Nikdy neprodám, je to srdcovka :)

Pilotek
Pilotek napsal 03.02.15 v 19:54 10b.

Super moto.

HAWY
HAWY napsal 07.03.14 v 17:07 10b.

Super mašina pěkná barva .

Kaubík
Kaubík napsal 01.03.14 v 12:02

Díky, nemusíš se bát, dal jsi ji do dobrých rukou bylo by jí přece škoda, kdyby víc stála, než jezdila

lacerta82
lacerta82 napsal 28.02.14 v 16:53

:)...a hlavně kolama vždy na zemi

lacerta82
lacerta82 napsal 28.02.14 v 16:03 10b.

...je smutné ji vidět v jiné garáži. .Ale na druhou stranu mám radost, že může vykouzlit úsměv na tváři někomu jiném.Okouzlit svým šarmem, pružným motorem, jemnou ovladatelností...stylem,kterým tato motorka disponuje.
Dobrá volba při výběru.Ať ti to pěkně jezdí.Dávám samozdřejmě 10 bodíků.