ČZ 175/477 (1967)

Vlastník Roadkill
Vloženo 21.2.2014
Aktualizováno 18.8.2015

momentálně do šroubu rozebraná ale dám nasdílim foto z renovace
cca po půl roce pohromadě a jezdí ale ještě není kompletní

První dojmy - dnes jsem jel porvý na číze a uvidíme.. je to bába ale třeba z toho něco bude :) na tý mojí sem dnes sundal píst a pudu příští týden pro novej.. jinak motor řadí a vše se točí, bylo to dost zabahněný a zalepený olejem a prachem už to mam čístý a první dojem je že sr mi to začíná líbit se v tom vrtat.. akorát ty ruce potom, to je děs :D

byla levná rozebraná a měl sem chuť se zase v něčem vrtat.. naposled to byl fichtl ale to mě moc nebavilo (jede to jak když to nejede) tohle asi bude lepší :)

Edit: tak sem s tím už trochu pohnul... Vybastlil sem si to tak aby se mi to líbilo tak žádný rejpání že to tak v originále nebylo, chci ji vyblejskat do zrcadla, už sem sehnal nádrž z kejvacky a zároveň čzty takže mě čeká kitovani a pude do hladka. Rám vypadá docela dobře, premejslim že ho akorát rozlestim, to se ještě uvidí. Pokračování příště.

tak je v kupě jezdí a brzdí to je zatím vše... dnes jsem na ní skočil poprvé a sem docela překvapenej z toho jak tahne, nečekal sem to spíš naopak :)))

Tak, a mám téměř hotovo teď už jen potrebuju sehnat technicak dodělat pár detailů a mužů vyrazit pridávám pár fotek.