Aprilia Pegaso 650 (1999)

Vlastník Bluebiker
Vloženo 18.2.2014
Aktualizováno 18.8.2017

Moje Italka. Po Jawě 350 první ,,velká motorka". Chtěl jsem enduro a tohle byl kompromis mezi vším..

První dojmy - První dojmy super, motor, podvozek přesně takhle jsem si to představoval. Okresky jí sedí nejvíce, dálnice už zas tak moc ne, ale není to motorka na trhání rychlostních rekordů. Prostě z bodu A do bodu B, nejlépe přes les. :D

Doplňky na motorce - Zatím žádné, pouze kufr. Jsou ale v plánu..

Motorka byla koupena od solidního majitele s 27 tis. km. Byla to tzv. láska na první pohled. Cenově dostupná a relativně novější model s karburátory.
Co mě za sezónu potkalo? Najel jsem s ní cca 3 tis. km. Většinou projížďky kolem 250 km.
Jízdní vlastnosti jsou skvělé, okresky super, dálnice horší, ale kousek to jde. Brzdy si se vším hravě poradí, nic nemůžu vytknout. Spotřeba orientačně kolem 7l/100 km. Na cestování skvělá motorka i ve dvou.
Občas problémy se startováním, hlavně když déle stála ( týden ), ale když se zacpe vzducháč jde na poprvé. Snad pomůže ještě vyčištění a seřízení karburátorů.

Pepa66
Pepa66 napsal 24.03.14 v 21:02 10b.

Ahoj kolego, máš ji rád (jde to vidět) ,ale bacha na ni je to temperamentní Italka.
Přrju hodně pohody v sedle . Jasných 10 b

U720
U720 napsal 01.03.14 v 09:41 10b.

Vítej v klubu .

hruso25
hruso25 napsal 18.02.14 v 19:41

Ako nový. Karbce nastav ,spotreba by ti mala klesnúť. Možno aj o pol litra.

Woky
Woky napsal 18.02.14 v 13:08 10b.

Gratulace veliká sám mám už druhé pegaso a nemužu si ho vynachválit

Petr_TA
Petr_TA napsal 18.02.14 v 13:06 10b.

Mooooc pěkná italka