Honda NX 650 Dominator (1990)

Vlastník Freeman91
Vloženo 17.2.2014
Aktualizováno 7.11.2015

Na svůj věk skvělá motorka. Dobře si spolu rozumíme.

Suzuki DR 650: důvod neuveden

První dojmy - Pro Dominátora jsme jeli do Zlína. A na to, že jsem předtím měl jenom MZ ETZ 150, tak celá cesta do Ostravy probíhala bez problému. Většinu cesty po dálnici, tak jsem jí hned pěkně prohnal. Od začátku jsme si padli do oka.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající i pokročilé, kteří rádi sjedou ze silnice a válí si to cestou necestou.

Doplňky na motorce - Prozatím doma dělené padací rámy (foto dodám) v plánu je nové plexi, enduro gumy, zdířka 12v a další...

Domino jsem si vybral z důvodu poměru cena- výkon. Koupil jsem jí na cestovních pneu, takže se dá krásně klopit ale na druhou stranu v horším terénu to pekelně klouže. Po asi 2 týdnech od koupě se rozsypala volnoběžka startéru, prodejce na reklamaci vůbec nereagoval a tak jsme se do toho dali sami. Nakonec to nebylo ani tak složité. Dle mého je Domino vhodné na off-road i na cestování.

Freeman91
Freeman91 napsal 05.10.18 v 21:38

Loni s těžkým srdcem prodaná. Jenže to bychom nebyli my cákli motorkáři, takže letos koupená zpět. Už ji nedám. Je to srdcovka

Freeman91
Freeman91 napsal 03.03.15 v 02:34

cca 3000

chAZz
chAZz napsal 20.07.14 v 10:37

Peknej kousek, nejhezčí modelový rok, oo silnici taky nad ním přemýšlím ,. A na kolik vyšla opava volnobzezky?

srsniper
srsniper napsal 17.02.14 v 16:17 10b.

Přeji hodně krásných chvil za řidítky