Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník Marvi125
Vloženo 6.5.2006
Aktualizováno 12.9.2015

Od minulé sezon prodělala pár změn. Plexi Puig, chromové padací rámy(už jsou prasklý - vibrace), nové pneu(dělaj se na nich boule :)) jo a nová řididla 800mm

První dojmy - Tenkrát to byla moje první velká motorka, byl jsem z ní nadšenej. Časem jsem si na ní zvyknul na tolik, že jí mám do dnes a máme za sebou spoustu kilometrů u nás i v zahraničí.

Bylo potřeba udělat pár změn na podvozku, hlavně přední vidlice dostala progresivní pružiny a jiný olej. Jinak se na motorce nic nepokazilo po 42tis kilometrech jezdí stále stejně, možná je trochu hlučnější před zahrátím. Dávám ji pravidelný servis, nový olej každou sezonu + kompletní udržbu. Chci aby mi vydržela ještě hodně let, proto si jinou motorku kupovat nebudu, už nemám odvahu sedat si na silnější a každý ví, že šestka do zatáček stačí.

Trouchu mínus při cestování ve dvou :(

Cauris
Cauris napsal 24.02.09 v 23:47

bandit je super stroj spolehlivej tak at slouží zamě 11z10b.

Válec01
Válec01 napsal 19.06.08 v 10:05

Jede to tak ukrutně, že když jsem mu za ní jednou vzal, tak jsem mu ohnul řídítka a on je musel chudák vyměnit za nový - černý. Zadní galuzka 190 a pro jistotu kardan... Točí 17 000. Peklo!!!

Rubber
Rubber napsal 27.07.06 v 18:02

kolik jsi za to dal?Ja mam 2000 e"S"kovýho a dal jsem za nej 85 klacku ma najeto cca 21000

Artee
Artee napsal 07.05.06 v 15:24

čau ty jsi byl na tom srazu včera taky? já si tě totiž vůbec nepamatuju jeden bandit tam byl ale ten měl kufry. tak zatim a užij si ji ve zdraví

Martin.m
Martin.m napsal 06.05.06 v 15:47