Honda VTR 1000F Firestorm (1999)

Vlastník novatom79
Vloženo 17.1.2014
Aktualizováno 18.1.2014

Silný dvouválec, živý už od spodu

První dojmy - Hned po první testovací jízdě mě překvapila svým tahem. Tendenci stavět se na zadek mě po zkušenosti s předchozím VFR 750 hodně mile překvapila. Trochu mi vadila vyhojdaná řetězovka, která už pilovala svody, ale to spravila hned má druhá jízda do servisu kde mi kluci po kontrole koupi VTR pochválili.

Doplňky na motorce -

- Led koncové světlo s vestavěnými blinkry a nebezpečný laufy

Dvouválce miluju a jejich zvuk je o to úžasnější když motka dominuje laďákama a burácející zvuk vám při jejím projetí kolem nedovolí se za ní neotočit. Proto bylo VTR moje hlavní volba. Ducati je samozřejmě trochu dražší záležitost, ale neříkám, že se třeba do budoucna nepoštěstí :)

Její původní žlutá barva mi trochu připomínala její věk a tak jsem se rozhodl jí dát nový vzhled a přidat jí tak deset let nahoru a hodil ji do bílého kabátu.

Protože máme venku tak krásnou teplou a suchou zimu, nedalo mi na ní hned nevyjed.
A to je prosím pěkně skoro konec ledna :D

S novou řetězovkou, poštelovanýma ventilama s přítlakem na spojce, novýma brzdama, tlumičem řízení a dalsími detajly (gripy, páčky, zadní světlo s blinkry, zrcátka s blinkrama, ukazatel zařazené rychlosti...) je radost se projet i v takovým počasí... komu by to nedalo, že? :P

Na delší cesty ale moc není kvůli velké spotřebě, ale s tím se dá žít :)

farlou
farlou napsal 02.04.15 v 12:02

pěkná mašina asi ji budu muset taky omladit akorat nevím jakej tip ukazatele kvaltu koupit prosím o radu a jestli je to moc složite namontovat díky danek

čert129
čert129 napsal 31.05.14 v 12:34

pěkné krasavec tak hodně šťastných km. a pohody na cestách jasných 10b. na posilovnu už není čas?

motorufanda
motorufanda napsal 24.03.14 v 14:20 10b.

Design je úžasný, motorka neskutečně omládla. Doplňky jako je tlumič řízení, ukazatel zařazené rychlosti nebo zrcátka s LED blinkrem posunula motorku do jiného levelu. A ten zvuk... ten ZVUK!

sirr
sirr napsal 24.01.14 v 08:46 10b.

Udělal jsi to hezkou, oproti žlutému originálu se to nedá srovnat!

Thunder
Thunder napsal 18.01.14 v 10:25 10b.

Pěkná