KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník Jack90
Vloženo 14.1.2014
Aktualizováno 12.5.2016

KTM 950 LC8 Adventure r.2004. Zakoupeno v Německu.

První dojmy - Je to moje první cestovní enduro takže moc dojmů nemám. Motorka obstojí i v těžším terénu

Motorku bych doporučil pro - Enduro výpravy

Doplňky na motorce - padáky, držák navigace "touratech", nástavec na plexi "touratech", držáky kanystru a pet na kufry, kryt světlometu

Byl to můj sen, pořídit si cestovní enduro. Jsem docela vybíravý co se týče terénu. Silnice rychle omrzí a proto jsem zvolil Adventure.

První jízda, super.

Po nastartování se ozve bublavý a hrubý zvuk dvouválce. Ze začátku je trochu potřeba si zahrát se sytičem. Za to může chybějící vstřikování.

Ze začátku jsem se bál hmotnosti, ale po rozjezdu mě strach přešel. Po pár vyjížďkách jsme se spřátelili a začala to být zábava.

Jediné co mě nepotěšilo byla spotřeba. Při rychlejší jízdě byla okolo 8l. Při normální okolo 6,5l.

A taky jsem si při první jízdě všiml rozkmitání řidítek při vyšší rychlosti. Asi jsem ji křečovitě držel...

Do budoucna bych na ni rád viděl nové světlomety, lepší kryt motoru (ten originální mě děsí)

Jack90
Jack90 napsal 09.07.16 v 19:13

V servisu ve Flash teamu? Jinak to pohrát se sytičem se vyřešilo laděnýma výfukama, bohatou směsí, vyladění karbců a nvm co ještě. Všechno dělali v Boleslavi a naprostá spokojenost.Hlavně ten přístup a jednání. Teď budu řesit problikavaní kontrolky oleje :/ nahodile mi to při nastartování problikne a nepřestane jen po zařazení rychlosti.Oleje je dost. Ale tipnul bych si říct že je v háji čidlo nebo čerpadlo. Uvidíme jak to vydrží Albanii.

fanty
fanty napsal 09.07.16 v 07:19 10b.

Ahoj to ze si musis pohrat se syticem myslis jen jako praci navic nebo to co to dela me ze pokjd ho otevru naplno tak moto po cca 30s od nastartovani zacina zdechat, ale jakmile ho trochu vratim zpet tak je vse v naproste pohode. Nedelavalo mi to. Mel jsem to i v servisu a nic. Jinak slape vyborne tak to neresim. Diky za odpoved

EL-GATTO
EL-GATTO napsal 28.09.14 v 19:25

Hezká

zetor
zetor napsal 16.01.14 v 13:15

Koukni na lc8.cz...to je studnice vědění...

Jack90
Jack90 napsal 15.01.14 v 21:25

zetor: o výfucích přemýšlím už od chvíle co jsem si jí pořídil :) Ještě jsem nějak neprobádal všechny značky a jejich pozitiva a negativa Napadá mě Akrapovič nebo Leo Vince. Ale teď spíše laboruji nad pneu. Četl jsem tu spoustu článků ale ani u jednoho nebylo přímo řečeno na co se která hodí Vybírám mezi Metzeler a Bridgestone. (http://www.bridgestone.no/produkter/bilder/bridgestone_tw302_tw301_big.jpg)

Za jakýkoli názor budu vděčný Díky moc