Suzuki DR 350 (1994)

Vlastník Yz-250
Vloženo 11.1.2014
Aktualizováno 6.2.2014

Lehké enduro nenáročné na ůdržbu i když už to není nejnovější model stále ještě má své kvality.Jo a taky bylo za rozumnou cenu.

První dojmy - Moje první dojmy z jízdy jsou dobré s motorkou jsem spokojený.Jediné co mi vadí je nakopávání když jsem moto koupil myslel jsem že mi jebne než jsem to nakopl časem člověk přijde na ten grif jak na to a je to znatelně lepší.Ale jinak celkově mi motorka velice dobře padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pro ty co chtějí jezdit v terénu i po cestě .

Doplňky na motorce - Kapsička na nářadí na zadní blatník.

Stroj jsem si vybral protože jsem chtěl lehké a nenáročné na ůdržbu 4taktní enduro s doklady.Proto jsem vyřadil stroje obsahu 600 a hledal neco kolem 350-400.Jezdím převážně v terénu a tam se motorka chová velice dobře.Po cestě jezdím velice málo.Motor ma dostatek výkonu na moje kochání až dost.Brzdy jsou také dobré, podvozek byl při koupi dost měký ale když jsem ho poladil je to lepší.Ovladatelnost je dobrá ale stroj není pro menší postavy já mám 183cm a je to tak akorát.Spolujezdce moc nevozím zatím 2x jednou po cestě to bylo OK a jednou v terénu a to teda už moc dobré nebylo.Spotřeba je asi kolem 5ltrů ale to je dáno tím že po cestě jezdím opravdu málo.
Kde se motorka cítí lépe je těžko říci mám obuté motocross drapáky takže při jízdě po cestě to dot hučí ale jinak motorka sedí dobře takže myslím že kdyby se dali cestovní pneu bylo by to OK.Jinak v terénu se cítí velice dobře.

Barney
Barney napsal 23.05.15 v 15:58 10b.

Jsou to zlaté stroje.

razde