Honda VFR 750 (1986)

Vlastník andbys
Vloženo 11.1.2014
Aktualizováno 11.1.2014

po Jawach 50 moje první motorka

První dojmy - První dojmy jsou krásné, po Jawách 50 Pionýr typ 20 a 21 je to konečně pořádné svezení. Bál jsem se sice roku výroby ale je to Honda.

Motorku jsem si vybral z doporučení. První jízda byla za mokra a ne sjetých pneu. První myšlenka - moc těžká motorka a vcelku neklidná. To se ovšem změnilo po přezutí. Jízda se změnila v požitek. Do zatáček se vrhá sama a krásně drží stopu. Na to kolik má, jak ji říkám babička Honda, let a najeto tak je to pořád zážitek. Jízdu si užijí i menší postavy. S mými 170 není problém moto řídit ale stejně tak se za řídítka vleze vyšší motorkář a nebude mít problém kam uložit kolena. Jízda se spolujezdcem je taky pohodlná a na delší trasy není problém. Cestování s touto moto bude pohoda. Moto zvládá klidnou ale i svižnou jízdu. Za těch pár naježděných s VFR bych jen vytknul brzdy, mohly by být účinnější.

ozzman_84
ozzman_84 napsal 12.01.14 v 20:20

krysoid
krysoid napsal 11.01.14 v 22:41

pěkný není důležitý na čem,ale jak!Uvidíš že ti přiroste k srdci jako každýmu ta jeho první

COMPANY
COMPANY napsal 11.01.14 v 18:20 10b.

VEPŘ.
VEPŘ. napsal 11.01.14 v 13:11

Pěkná,mám zkušenost s 93r.v.když se k ní budeš chovat,tak tě přežije posílám 10b

owenovic
owenovic napsal 11.01.14 v 07:56 10b.

Za mě jasných 10 bodů, dneska si jedu taky pro vfr, ale 92