Honda CB 900F Hornet (2005)

Vlastník ledooo
Vloženo 10.1.2014
Aktualizováno 12.6.2019

Moje první motorka, uvažoval jsem nad Hornetem 600 a 900 ale nakonec zvítězil lineární přísun výkonu takže 919 :)

Motorka koupena od FIRMA:Čadek Tomáš - bike4ever (Rovná) - Naprostá spokojenost. Všem doporučuji a zároveň děkuji prodejci za perfektní motorku.

První dojmy - Zatím se vzájemně seznamujeme. Z prvních dojmů můžu říci, že je to skvěle ovladatelná motorka a ostatní se zatím prozkoumá. Mám s ní jen pár výjezdů ;-)

Horneťáka jsem zvolil hlavně kvůli lineárnímu přísunu výkonu a téměř totožné ovladatelnosti jako u Horneta 600. V základu má laďáky Leo Vince Titanium takže zvuk je ohromující. Má skvělé zvukové podání a když nechcete dělat bordel a rušit okolí tak vám to bez problému dovolí. Když chcete pořádný randál a pocit, že se za vámi každý otočí tak to teprve miluje Zatím nemám moc najetých kilometrů takže budu postupně svoje dojmy doplňovat. Když ale srovnám, že jsem před tím neměl žádné zkušenosti tak s touto kráskou se cítím jako kdybych s ní už dříve jezdil. Prostě se těšim až jí zase probudím a vyjedeme někam na projížďku. Plánuji udělat ještě pár úprav tak toto je pouze začátek.

Úpravy:

• Výměna zrcátek - podzim 2013
  • Instalace padáků - podzim 2013
  • Plexi PUIG Windscreens "Naked" - podzim 2013 - duben 2014 Odstraněno :) je to naháč jak má být!
  • Žluté polepy kol Honda
  • Nové pneu Pirelli Angel GT - březen 2014

Odkaz na YouTube profil ledoXmass:

Video se zvukem laďáku:

bartaklev
bartaklev napsal 18.03.14 v 15:50

Na devítikile Hornetku jsem si rozšiřoval noty

bartaklev
bartaklev napsal 18.03.14 v 15:49 10b.

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 05.03.14 v 20:42 10b.

Pecka stroj!

lobokop
lobokop napsal 12.01.14 v 03:02 10b.

Ty dva vykuře vzadu jsou dělo... krasavec zasílám 10 bodíků