Suzuki DR 350 (1993)

Vlastník Hindmenrot
Vloženo 8.1.2014
Aktualizováno 8.1.2014

Motorku jsem v první řadě neměl kupovat. Vidina levně pořízeného DRka mě zavedla na cestu, kterou nepřeju nikomu zažít.

První dojmy - První dojem byl super. Ale jak se říká "každej den se narodí jeden blbec" . Tím blbcem jsem byl samozřejmě já. Protože motorku jsem koupil za 10 000,- nepojízdnou s kouslou převodovkou.Při opravě ( spíš renovaci ) jsem byl tak pětkrát rozhodnutej že jí poleju benzínem a zapálím.

Motorku bych doporučil pro - Ani nevim, doufám že pro mě.

Doplňky na motorce -

Chtěl jsem něco nenáročného do lesa a na polní cesty okolo vesnice.

Momentálně se seznamujeme. Motor docela táhne, a jede se celkem dobře na nezpevněných cestách. Nejezdím pilu, protože tohle je moje první motorka. Spolujezdce nesvezu nemam zadní stupačky. Ovladatelná je dobře na 130kg, ale kde jsou peníze, tam je i rozum. dají
se pořídit mnohem lepší motorky.

Nejhorší je, že je to stará vrána. problém jsem měl s vačkovou hřídelí elektrikou a převodovkou. Motor měl najeto mrtě a pravděpodobně se v něm hrabalo dost majitelů. Spodek motoru jsem byl nucen koupit v celku. Naštěstí jsem narazil na týpka kterému se rozsekal vršek, takže byl ochotnej mi prodat spodek za celkem dobrou cenu.
Vršek motoru je celkem umění sehnat, natož opravit. Řešil jsem to opravou přes známého který mi vyrobil vložku vačky. Vačka je v originále u ložená přímo v hliníku bloku hlavy, což není úplně optimální k letem které motorka má když jí kupujete.
Další na řadě po sestrojení a neúspěšném nastartování byla elektrika. Problémem bylo čidlo.
V této časové ose mě chtěla zabít moje přítelkyně.

Každopádně moto snad už bude sloužit. Stačil jsem si k ní vytvořit vztah i když mě to stálo pekelné nervy i peníze.

Dejw,

Marťas650
Marťas650 napsal 22.11.20 v 17:32 9b.

Krásnej stroj=) Mám větší ségru a naprostá spokojenost, ale go motoru jsem taky absolvoval.
Mnoho radosti přeju=)

diego20
diego20 napsal 07.11.16 v 18:41 10b.

Pěkný zadní blatník z čeho je?

Barney
Barney napsal 23.05.15 v 15:57 10b.

Hromada práce, ale vypadá skvěle a taky už bude jen sloužit a dělat radost. Jsou to skvělé stroje!

Hindmenrot
Hindmenrot napsal 01.06.14 v 22:10

ZDAREC,

moto jede dobře, do lesa je to pecka, vyměnil jsem zadní kotouč + desky, protože na moto byl snad původní. Chčije mi přední tlumič a řetězovka bude za chvilku KO. Karbec + filtr vyčištěn. Starty na prváka.
Docela hustý jak veterán jede. Koupil jsem MIVV koncovku k laděnému kolenu

Krang
Krang napsal 16.01.14 v 15:37