Honda VFR 1200X Crosstourer (2012)

Vlastník Vojtano1300
Vloženo 9.12.2013
Aktualizováno 12.3.2014

Velice pohodlný a naprosto perfektně fungující motocykl.

Ducati Multistrada 1200: Motocykl číslo jedna,ale cena a kardan to bylo to jediné co bohužel rozhodlo.
BMW R 1200 GS: Na můj vkus zbytečně humpolácká motorka.Připadal sem si na ni hodně malej.
Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX: Ačkoli fungovala parádně nemohl sem si zvyknout na chod motoru.Stejně jako u BMW,vemeš za plyn na volnoběh a celá motorka se chce otočit kolem své osy.

První dojmy - Všechno funguje absolulně perfektně.Brzdy,motor,podvoze k,Motorka padne jako ulitá.Výkon dostatečný,dojezd také,spotřeba parádní.Podvozek je velice dobře čitelný.Ochrana proti větru dostatečná.Vyhřívané hefty super.

Motorku bych doporučil pro - Pro polikače kilometrů at už jedou po dálnici nebo silnici plné zatáček.

Doplňky na motorce - vyhřívané hefty,centrální stojan,vyšší plégo,zadní blatníček,padací rám Givi,kryt motoru,ladáček SBK,

Chtěl jsem pohodlné moto na dlouhé cesty.Čekal jsem dlouho než Hondu napadlo udělat Crosstourera.Tahle motorka umí vše co jsem od ní čekal.Jakmile se rozjedete máte pocit,že jedete na kole a to nepatří zrovna k nejlehčím.Posez je parádní.Po 440km které dá na nádrž sem se cítil parádně.Celkem pohodlně zvládá i lehčí terén.Kardan je taky super věc.Vůbec o něm nevíš.

Devil007
Devil007 napsal 11.02.14 v 21:37 10b.

Pěkná mašina robustní a oproti BMW a ostatním cos vybíral i pohodový servis!

Fogis33
Fogis33 napsal 16.12.13 v 19:14 10b.

zajímavý a moc pěkný stroj tak ať vám to spolu fičíí

Raid.
Raid. napsal 16.12.13 v 15:46 9b.

Velmi pěknej stroj!

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 16.12.13 v 13:02 10b.

Nová, neokoukaná a krásná přeju krátkou zimu!!

Petr_TA
Petr_TA napsal 14.12.13 v 21:51 10b.

Super Hondice
Tak hodně pohodovejch km v roce 2014