Yamaha XC/VP 300 Versity (2003)

Vlastník luciathomas
Vloženo 7.12.2013
Aktualizováno 7.12.2013

Super skútr na cesty do prace a cestování po CR

Yamaha X-max 250: cena

První dojmy - Bohužel první dojmy byly katastrofa jsem kousek od prahy a skútry jsem kupoval v Brně letos v letě sobota cca 40 stupňů moto jsem převzal zacaloval a na prevozkach jsem se rozjel směr pragl nejdřív se zasek plyn takže jsem malém hodil krysu hned na parkovišti po 10 km jsem musel předělat lanko plynu protože jsem z toho dostal max 80 km/h pak už to jelo tech 140 km/h naprostá pohoda ale najednou (upozornuju ze jsem jel v kratasech a triku jinak mám na hondu hadry ale bylo vedro jak kráva)zadní kolo blok a já malém dával další krysu co čert nechtěl rupnul řemen domrdal co mohl a nešel ven ze spojky .do Brna jsem jel s přítelkyní ale tu jsem poslal domu už před dvojka hodinami takže sam na d1 baterka v telefonu skoro prázdna motorka na sracky a já bez cig a vody čekal na odvoz od 13 do 19 hod málem jsem tam zdechnul

Motorku mám krátce ten obsah 300 je celkem dobrej ale spotřeba okolo 8 litrů je dost budu to dávat na jaře do servisu budu dávat novou spojku a válečky tak se tam na tu spotřebu kouknou je to velkej skútr ale ne zase tak velkej jako jsem mnel předtím piagio x9 500 to byl masakr 170 km/hod na versity jsem jel v triku a kratasech a foukalo jenom na ruce ale takovéj střelec abych jezdil ted nejsem co jsem docela koukal tak to ma docela dost úložného prostoru mám tam ještě origo kufr moc jsem toho letos nenajezdil tak sem za rok něco dopisu