Aprilia RSV 1000 (2001)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 10:14

PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 11.07.06 v 21:34

to kovis: pokud jsou plasty po vymene, tak to pak jo. U Tve motorky jsou plasty kolem svetla z roku 2001, ale zbytek plastu, i nadrz se zda ze starsiho modelu. Ja mam taky 2001, tak to porovnej - jde to videt na prvni pohled. Taky se mi nezda usazeni Tveho svetla v kapotazi - zda se, jako by bylo "utopene" hloubeji v kapote, nez je obvykle. Zkontroloval bych "leseni", co drzi svetlo a budiky, jestli je originalni, nebo neni nahodou spatne opravene po padu.

kowis napsal 02.05.06 v 15:40

to petr - nejsem velký znalec RSV (možná se jim stanu). mohl bys mi napsat jaký je tam rozdíl mezi těmi plasty. Já osobně si myslím, že když někdo moto položí a shání plasty, nebo i něco jiného tak sáhne po tom co je dostupné(moto byla pláclá na plasty)

kowis napsal 02.05.06 v 15:38

takže hurá na cesty, bo nám konečně začalo zase svítit oskarátko

kowis napsal 02.05.06 v 15:19

a ty Peki nepruď a radši kup už něco silnějšího

kowis napsal 02.05.06 v 15:18

ale už jsem to vyřešil. Nechám si udělat nové stupny o trochu delší (asi o 5 cm) což by mělo pomoct a vytvořit dostatek místa pro nohy<br />

kowis napsal 02.05.06 v 15:17

díky všem za hodnocení. Ten laďák je nádherný, ale jednu slabost má. Byl jsem zvyklí z RF-ka dávat nohu v zatáčkách na špičku(jinak to nešlo, bo jsem měl hned sedřené boty, ale teď to nejde, protože svod je hodně blízko stupny, takže mám zase boty spálené a taky to není ono

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 27.04.06 v 22:42

Zajimave barvy na RSV..Jen se mi nezda ta podsedlovka - na to, ze je to 2001, tak ty plasty vypadaji jako z 99 nebo 2000...

Peki
Peki napsal 27.04.06 v 21:12

dost dobra a doufam ze ji das na domo moto taky zabrat at je nejaka legrace!!hihi moc pekna

DaveNSR
DaveNSR napsal 27.04.06 v 20:52

čau hezký barvy ode máš za 10

šimic napsal 27.04.06 v 20:52

Marek: Proč? my sme s s4r za dobře..tak nevím proč bych ho neměl poslouchat on sám nejlíp ví jak sem to myslel!

smazany23443
smazany23443 napsal 27.04.06 v 20:41

krásný moto , no jo italové holt umí, akorát ta barva , myslim že ratlík má pravdu, když italku tak v červenej, jinak vše ostatní je fakt nádhera

smazany8881
smazany8881 napsal 27.04.06 v 19:53

pěkná rsv, nejvice se me libi cerno cervena, ale ta zluta ma taky neco peknyho do sebe no je to proste charakterní ital

MedaSV
MedaSV napsal 27.04.06 v 19:52

Super stroj-ladacek je luxusni I kdyz vubec nejlepsi je kdyz tam sou oba laufy

napsal 27.04.06 v 19:42

to šimic:.......prosimte vubec toho blbecka s tou 350-kou neposlochej.....vsude machruje a blej hovna

s4r napsal 27.04.06 v 19:41

ale prdlajs - nic lip nevim ale tady vidis, jak si hrozne stojis za svym nazorem Ta RSV je krasna, jen ten netradicne (na RSV) umistenej ladak mi proste nesedl, tak se hned necerti Dyt ja to prece nemyslim zle, to bych tam daval bubu smajlíky

šimic napsal 27.04.06 v 19:08

jj sorry já zapoměl,že ty víš všechno líp!

s4r napsal 27.04.06 v 18:00

Jak víš, že s ní bude jezdit na okruhu A stejně když zalehneš, tak podřeš i ten &quot;dobře vyřešenej laďák&quot;

šimic napsal 27.04.06 v 17:52

Krásná! Raději bych při pádu sedřel stupnu než laďák..A vzhledem k tomu že todle je okruhová moto je ten laďák vyřešený dobře!

s4r napsal 27.04.06 v 17:31

sem už normálně myslel, že z tebe vypadne, že to RF bylo lepší... Ja myslim, že sis víc než polepšil! Jedine co se mi nelibi je divne umistenej ten ladak! Jinak pekne!