Jawa 250/353 Kývačka (1958)

Vlastník Green66
Vloženo 30.11.2013
Aktualizováno 30.11.2013

Kývačku jsem koupil asi tak trochu z nostalgie ,protože kdo z nás starších nezačínal na Jawcw

První dojmy - Dojem z jízdy byl smíšený jelikož jsem na to přesedl z GSXra. Byl jsem zvyklý že motorka jede brzdí a svítí u Jawky to bylo úplně jiný člověk rychle zapomíná ,ale velice rychle jsem si to připoměl a jízda na ní je zážitek.

Jawa je Jawa je škoda že je spousta kluků který zapomínají jak začínali. Když se mně lidi ptali proč na ní jezdím když mám velkou mašinu na který se dá prožít adrenalin, tak jsem jim odpovídal že vlítnout na Jawce 70 do zatáčky je stejný adrenalin jako na Suzuce tam vlítnout 120. Jinak co víc k tomu napsat .Jawa je součást naší historie a za 4 roky co jí mám byla jediná porucha a to kondík je vidět že na svojí dobu to byl spolehlivý stroj a když jí majitel dá co potřebuje tak bude sloužit . Mám jí po prvním majiteli a když jsem se ptal jestli neví kdy dělal naposledy výbrus tak na mně udiveně koukal ,že proč by dělal výbrus když to jezdí...a to jí je 55 let

ghrohe
ghrohe napsal 07.12.13 v 16:41 10b.

pěkná
jak jinak než 10b

Dolin
Dolin napsal 06.12.13 v 13:19 10b.

paráda!!

Green66
Green66 napsal 01.12.13 v 19:47

Tuhle ne ta má původní přezouval si sajdu u týhle to byla jen duše

Stehlajslada
Stehlajslada napsal 01.12.13 v 19:40

Jéje tu sem taky na nové gumy přezouval

Zdenda81
Zdenda81 napsal 30.11.13 v 16:19 10b.

Moc pěkná. Já jezdil na 350 a mít jí kam dát, tak taky nějakou koupím. Tyhle motorky mají duši. Přeju spoustu krásných kilometrů bez nehod.