Honda NX 650 Dominator (2000)

Vlastník Machy9
Vloženo 6.11.2013
Aktualizováno 6.11.2013

Na této motorce se mi líbí vzhled i její jízdní vlastnosti. Pro mě jako začátečníka si myslím ideální stroj.

První dojmy - Hned co jsem to uviděl mě nadchly dva výfuky a nádherný bublající zvuk jednoválce. Po ujetí pár kilometrů a zvykání si na sebe by se dalo říct, že mi bude vyhovovat. Líbí se mi vzhled a doplňky, které jsem k ní dostal. Nevyhovuje jen sedlo, chtělo by troch rozšířit. Po ujetí více jak šedesáti kilometrů musím sesednout a prokrvit zadní část svého těla.

Motorku bych doporučil pro - Dominátor je motorka pro nezkušené motorkáře s chutí jízdy v terénu i na silnici.

Doplňky na motorce - Doplňky teploměr oleje, hranatá zpětná zrcátka, plexi na přední masce.

Proč tento stroj? Je to Honda. Hodně dlouho se mi líbily Honda CBR , ale po dlouhé úvaze jsem zjistil, že na Vysočinu tyto motorky nejsou stavěné. Tak proto enduro a hrozně mě bavilo ježdění po polních cestách.
Dominátor je dobře ovladatelná motorka, motor přede jako hodinky ale menší problém při startování za studena. Brzdy fungují dobře, bez problému.Spotřeba benzínu je kolem 6.5 L na 100 km což je asi 270 km na nádrž. Koupil jsem ji i z kufrem, tak že úložný prostor nějaký mám, ale na delší dovolenou to není. Chce to brašny nebo kufry.Mám ji čtvrtým rokem a zatím bez poruchy. Samozřejmě výměna oleje, seřízení ventilů, výměna řetězové sady - s tím už se musí počítat. Dá se s Dominátorem cestovat jen si musíte zvyknout.

Jarda40
Jarda40 napsal 07.11.13 v 19:51 10b.

Tak ať slouží ke vší spokojenosti a hodně najetých km. Měl jsem to samé Domino a koupil V-Stroma kvůli pohodlí. Jinak byl super.

Milan1963
Milan1963 napsal 07.11.13 v 11:34

justyn
justyn napsal 06.11.13 v 19:48 10b.

Moc pěkné domino .Jednovál má svoje kouzlo .Super 10B

Zdenda81
Zdenda81 napsal 06.11.13 v 19:21 10b.

Krásný stroj na všestranný využití. Přeju spoustu suprových kilometrů .
Možná bych se podíval na karbec, studený starty a docela hodně papá .