Yamaha YZF-R1 (2006)

Vlastník Mobilextra
Vloženo 29.10.2013
Aktualizováno 2.1.2019

Moje nová, mnou osobně předělaná, od známého airbrushí lakovaná! Santander jsem prodal minulý rok na podzim.

První dojmy - Jízdní dojmy stejné, jako na předchozí Santander(stejný model). Jízdní dojmy jsou jiné, pouze ve zvuku od jednoho laděného výfuku, na rozdíl od originálu, kdy jsou dva pod sedadlem.

Motorku bych doporučil pro - Pokročilé!

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Creptus - replika Akrapovič Moto GP, padáky, slidery , závaží, chráničky a víčka nádobek, štelováky vidlic, krytky místo zrcátek RD moto, ukazatel kvaltu Starlane, zadní tlumič R1 2008 plněný olejem a plynem Ohlins, držák výfuku + kryt podsedlového rámu na zakázku 2m carbon parts, zadní blatník + kryt řetězu Profiber atd.

Z předchozí jsem věděl do čeho jdu! R1 mi vždy vyhovovala a sedla mi do ruky.
Vyzkoušel jsem GSXR1000 2006, ZX10R 2007, CBR 1000RR 2009, atd. Ale na mou výšku a styl jízdy mi nejvíce vyhovuje Yamaha.
Měl jsem i R1 2008 viz foto

ale v té době jsem spekuloval a dobře prodal, koupil CBR 1000rr a ta je super, akorát moc uhlazená a tak po 14 dnech šla z domu

Nakonec vyhrála moje srdeční slabost pro Yamahu a dlouhodobý projekt v hlavě. Koupil jsem R1 2006 vyrobenou, 2007 první registrace, původ ČR, lehce položenou a s ní začal pracovat na své představě a zde je.
Poslední foto, je z výstavy Eicma v Miláně 4.-10.11.2013 kde byla vystavená na stánku mého dlouholetého kamaráda Martina Drašnara, ověnčená doplňky jeho firmy RDmoto - http://www.rdmoto.cz/

context
context napsal 07.04.15 v 17:41 10b.

krásná R1 aspoň ses odlišil od ostatních přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu, ať to líta, ale kolama jenom dolu

contis
contis napsal 26.12.13 v 17:17

neskutocna v tej monster edicii je proste bomba:) dufam ze sa raz ktomu dopracujem

Kaštanisko
Kaštanisko napsal 05.11.13 v 23:46 10b.

moc krásný bike

harwey10
harwey10 napsal 05.11.13 v 19:53

Pěkná práce

novas
novas napsal 05.11.13 v 19:39

Moc pěkný, super volba mašiny a krásný provedení, tak ať ti to jezdí.